Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Koerapolka…remont!

 

Tervisi maalt!

Nagu ikka- elu on maru kiire kogu aeg. Jookse siia-sinna, kõike tahaks ja vahel tundub, et samas nagu midagi ei saa. See on siiski petlik. Või siiski- ihaldatud kaalunumber on nagu helesinine unistus…. 😀

Ah et mis ma jooksen?

Neljapäev-reede oli mul koolipäev. Sedapuhku oli juttu raseda ja imetava ema toitumisest. Teisel päeval oli juttu harrastussportlase, sportlase toitumisest. Paraku ajas hirmus närvi see, et pidin enne praktika lõppu tormama juubelile, (kus selgus, et ei olekski pidanud tormama eksole). Juubel oli meie linnakodu naabrimehel. Pidu toimus Võrtsjärve ääres. Rahvast oli ca 90, seega ikka päris suur juubelipidu. Kuna ma tulin otse koolipingist, polnud mul mahti midagi kodus ampsata. Seega tervitusnaps pani juba kuplialuse võbelema. Haukasin peale maasikaid ning kaaviari ja leivakorvikesi. Hakkas parem küll. Tutvusime uute toredate inimestega. 1 hästi värvikas tegelane oli grimmeerija, kellega mul jutt hakkas kenasti jooksma. Ta pere elas kunagi Kambodzas. No põnev! Rahvast oli kohale tulnud lausa Saksamaalt, kus peategelane kunagi elas. Peo esinejaks osutuks Taavi, kes oli Rannapi lemmik sealt Superstaari saatest. Kohati tekkis küll tunne, et on see ikka juubelipidu või mis… (loo “Teiselpool vett” ajal näiteks) AGA maitse üle ei vaielda eksole. Toidulaud oli väga rikkalik. Suitsutuur, lõhe jmt. olid väga maitsvad. Klassikutest- kartulisalat, rosolje, täidetud munad, marineeritud kala, liha. Kesk seda suurt tralli öeldi siis suure häälega maha, et tegelikult peategelane abiellus ka selle päeva hommikul. (SEE on asi, mida ma ei mõista? Niigi vähe neid tähtpäevi aastas ju. Kas tõesti mehe aju ei suuda muidu abiellumise päeva meeles pidada, kui peab olema selleks sünnipäev? AGA- pole ka see minu asi eksole arutada)

Discotrall oli palsam minu hingele, tantsida sai nii, et jalad lõid tuld! Mees utsitas mind tantsima sakslastega ja sõpradega, nii et ega ma naljalt puhata ei saanudki. Peo lõppedes peale kella 3 avastasin, et olin mina ja … 9 meest?! 😀 eieiei ma nendega koos ei tantsinud seal miskit puntratantsu…

Öö veetsin oma mehega kämpingus. Jäime ellu! 😉

Laupäev möödus lihtsalt uimerdades. Siinkandis sadas kogu nädalavahetus padukaid, hoidsin pöidlaid, et Laulupeol peaks ilma. Tütreke oli ka seal laulmas. Läkski õnneks. Nautisime Laulupidu teleri vahendusel. Küll oli ilus!

Esmaspäeval alustasime oma remondi-kirsi-ja muu tralliga. Ehk siis- kammisime mööda poode, otsisime mööblit, tapeete jmt. Vahepeal hüppasin vanaema poole kirsse korjama.

Remondi käigus viisime 5 suurt prügikotitäit tavaari taaskasutuskonteineritesse. Huhh, nii armas, et need olemas on- mu süda ei luba asju lihtsalt minema loopida. Äkki keegi saab veel rõõmu neist mänguasjadest, laste riietest jms. Müüa on küll täiesti lootusetu. Elagu taaskasutus!

Eile potsatasin neiuga maakodusse koos uue kirsilaari ja auto oli paberi/pappi prahti täis. (läheb aga lõkkesse mis muud) . Loomulikult läksin ujuma ka. No kuidas siis muidu? Vees ju praegu palju soojem 😀 Vesi näitas meil +19,5. Tegin oma tavapärase 15 min ujumistiiru. Ei olnud külm. See siis jälle mu ainus trenn. Ütlen ausalt- ei viitsi kavatrenne teha. Kõik see remont jms võtab ikka nii läbi. (kõige hullem on poode mööda käia)

Kirsiuputus, või juba eputasin?

Kasvuhoone toodab praegu hoolega tomateid, kurgiaeg ongi juba läbi 🙁 Pildil ikka minu lemmikhommikusöök- inglise hommikusöök) Muide- Mairekas- proovisin sinu lemmikputru! Liiga magus mu jaoks 😀

Mis on sinu lemmik hommikusöök ah?

Käisime tütrega hommikul lavkas. Maaromantika. Nüüd on külalastega piknikku pidamas! On ju armas.

Ongi hingetõmbeaeg läbi, vaja maakodus ka veits korda lüüa- sortida siinsed mänguasjad ära.

 

Kena suve jätku!

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod