Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Koerapolka…Murphy eri

Hei sõberid.

 

Sorisin oma õpingute mapis ja kaustades ning leidsin taas midagi, mis kõnetab.

Hetkeseis on siis nii: (Jorgen Matsi loengust oli see pilt)

 

Platoolt kukun orgu ja siis jälle ronin jne jne.

Kaalu mõistes võiks kõver olla ikka allapoole onju, aga jah… need tagasilöögikesed ajavad juba pika aja peale harja punaseks küll.

Sedapuhku kooli poolt soovitatud dieeti tehes läks taas -1kg. Ehk siis olen tagasi alguses. 70,3 on nagu paha uni, mis ei taha kaduda eest. Uus nädal, uued võimalused! Kuna mul on ikka jätkuvalt kõhukinnisus probleemiks, tegelen uue vaatenurgaga. Soovitati mingeid kapsleid- vaatasin et suhteliselt süütud asjad- mingid vegani tabletid. Kuna kaotada pole midagi, võtsin ette. Nohjahh…5-s päev juba krõbistan, aga kasu ei kedagi!  (ei aja üldse närvi onju)

Aga see teema selleks. Tuleme nüüd Murphy teema juurde tagasi. No ja nagu arvata võite… selle pealkirja pärast läks ka ülejäänud pool juttu kaotsi. Samas- keda see torudejama ikka nii väga huvitab võib-olla? Lühidalt: Murphy seaduse kohaselt juhtub suure tõenäosusega asju reede õhtul, mil abi pole kuskilt võtta. (Kuigi ajad on muutunud ja torude jama aidatakse likvideerida 24h, kõrgema tariifiga muidugi peale tööpäeva) Kuna see valehammastega torumees hakkama ei saanud, siis kutsusime uue. Too tuli oma uhke massinaga kohale ja tegi asja korda. Noh nii arvasin mina. Järgmine hommik aga laiutas taas suur loik köögipõrandal… Selgus, et sedapuhku lekkis vesi kuskilt mujalt. Mees siis oma arust parandas ära. Järgnev hommik aga taas uus loik! (ausõna meil ei ole loomi). Vaatlus täheldas, et leke tekkis sedapuhku 3-ndast kohast. (Hmmm vihast nägu ei saagi panna?, ok ma olen siis õnneliku moega edasi..) Hetkeseis on see, et VIST sai korda.

Uus Murphy juhtum ei lasknud end kaua oodata! (Ot kuidas see oligi?- et ÕNN tähendab seda, kui 1 jama on läbi ja uus jama pole veel kohale jõudnud eksole?) Ehk siis. Neljapäeval kooli joostes- võileib hambus, kuulsin krõksatust suus. Kartsin, et nüüd on hambaga midagi lahti. Selgus saabus reede hommikuks. Oligi jama. Hambakroon liikus ja see tegi valu. Kuna taas koolipäev, helistasin arstile ja uurisin võimalusi. NAgu ikka- reede õhtu ei taha keegi sind oma kabineti ukse taga näha! Erakorralisse vast oleks saanud, aga ma tahtsin oma hambaravisse. Nii ma siis krõbistasin valuvaigisteid ja kannatasin esmaspäevani kuidagi ära. Selgus kurb tõsiasi, et murtud hambakroon rebis endaga pool hammast, ehk siis- siin polnud enam midagi teha. Uue kiku ehitus läheb siis maksma 400eur. Aja sain mai lõppu. (Õnneks haigekassa rahad natuke aitavad seda rahakoti mõrva päästa.)

Elu on ilus! Sest 1 koledamaid asju siin elus on hambavalu minu arust! Ei häiri ka paukuvad pubekad! Oi õudust- koolivaheaeg on ukse ees… arvata on, et vaheaja 1.päeva õhtuks olen mina närvipusa valmis… Kõige kindlam on põgeneda maale närve rahustama- kaasa hea raamat ja sekka ujumispausid, onju! Selge on see, et mingi kaval plaan tuleb välja mõelda- kuidas pidada vastu 10 päeva?! (Aasta ema on kõnelenud…)

Eelmisel nädalal jõudsin mina lausa 2 uut trenni!

 1 oli NAINE- see kujutab endast ette lisaraskustega aeroobikat? Täitsa nitsevoo asi oli.

 2. trennn oli Brazil Butt lift- “Jalgade ja tuharalihaste treenimisele keskendunud treening, mille eesmärgiks on kaunis vormis jala-ja tuharalihased. Eeskujuks on ennekõike võetud Brasiilia naistele omapärast kehakuju, millest tuleneb ka treeningu lahe nimi! Selles tunnis võidakse kasutada lisavahenditena hantleid, kettaid ning kummipaelu.”

Ütleme nii, et mõlemad tunduvad päris head trennid kui kenasti kaasa jaksad teha. (pean tunnistama, et mingites kohtades jääb mu sooritus siiski nõrgaks. Imelik onju?)

Kui meie mehega käime suurima hea meelega trennides, siis meie võsukesed on näidanud suurt vastumeelsust oma trennidega. Sellest on ääretult kahju! Meie moto on see, et vali trenn, mida sa armastad! Tundub, et nad ei armastagi midagi. 🙁 Rattaga sõita ehk vaid. Varsti vast hakkavad taas ratastega kooliski käima. Abiks ikka!  😉  Hetkel on ikka hommikuti 1 kraad vaid sooja, siis nagu ei tihka neid uksest välja lükata ratta selga.

Ahjaa 1 tore uudis vahepeale. Mees on ilusti kaalulangetamise aktsiooniga -3,7kg juba maha saanud! Pole paha! 

Suhkrulahingus olin mina viimati kui neljapäeval sõin peotäie lapse banaanichipse! Reede hommik oli peavalu garanteeritud! (Inimene ikka ei õpi näed) Muidu katsetasin steeviaga 1 kooki mandlijahust. Üllitis sai vaatamata oma koledale välimusele päris maitsev. Isegi pupsiku poisi petsin ära! (Oujesss!)

Siia lõppu aga sobib kenasti Fb ringlenud pilt:

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod