Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Koerapolka… jaanid :)

Hei hopsti!

Väike vahearuanne. Muidu arvate, et minu jaanid olid nii igavad, et isegi ühtegi märget ei tasu teha? Aga muffigi nad igavad olid!  😀 Möllu rohkem kui rubla eest!

Ot kust otsast pihta hakata. Ahjaa. Reedel hõigati see duell maha! Ma kah suure hurraaga lendasin duelli rongile. Unustades pisiasju nagu- maal pole mul ei kaalu ega korrapärasust. Samas- korrapäratuses oli ka oma võlu ju. Seega vut vut reede hommik läksin naabrimuti kaalu peale ja fikseerisin algnäidu ära. (Ilmselgelt näitas tema kaal vähem kui minu kodukaal.) Ah et kuidas kava jälgimine siis edeneb. See on stiilis umbes-täpselt: kirsse- mureleid ikka rohkem ja liha aina vähem.

                   

Reede õhtul oli naabrinaine meile oma jaanitule soovi kergelt peale surunud. (noh ega me väga kaua vastu ei puigelnud ka) Sõit läks lahti Vasulasse. Seal toimus suur jaanituli Tartumaa rahvale, esinejateks olid ans. Sinu naine ja Shanon. Viimati mainitud bänd oli ilmselt meelitanud kohale meeletu rahvahulga. Hiljem väideti ca 6000? Ilm oli ikka nii megalt mõnus. Rahva seas oli näha ka palju tuttavaid- nägin mitmeid kursakaaslasi, keda muidu eriti ei näe. Pidu oli väga vahva! Meile meeldis. Sai tantsida- me olime loomulikult esireas bändi nina all… Ma pole nüüd see kõige suurem Shanoni fänn, kel kõik laulusõnad pealuu sees, aga kaunil suveõhtul kõlasid kõik ta laulud kuidagi mõnusalt.

Laupäev magasime end korralikult välja, sest kukla taga oli ju teadmine, et õhtul jälle pittu minek 😀 Õhtu poole tuli 1 rase sõbranna oma suure perega veel enne pidu meile, kus siis tegime grilli ja chilli. ( See viimane tähendab seda, et ujutasin rasedat järves oma 45 min. Või siis vastupidi.) Õhtul hakkasid kõik nii hullult meikima, sattusin ka kellegi käe alla… (üldjuhul ma ju ei viitsi), aga tulemus sai täitsa nunnu. Sättisime siis autuga minekit- sedapuhku Mellistesse. Selline mõnus kohakene meie maakodu kandis. Seal on alati väga vahvad simmanid olnud. Ei olnud ka see pidu erand. Esines ans. Sinu naine- (Imelik, et just SEE naine kogu aeg meiega kaasa tuleb?!) Tegelikult täitsa nitsevoo bänd ka see. Sedapuhku oli taas väga tore pidu. Seal olid vahvad mängud, nooleviskamised, loosid, kummikuviskamise võistlus jne. Nalja sai. (Selle viimase võitsid meie tuttavad ära.) Tantsida sai ka meeletult. Meie lõpurase kargas “Raju reede”  saatel nii, et ma juba mõttes kutsusin kiirabi- et noh äkki vupsab beebi alt välja… 😀 Aga ei- sedapuhku rase ei pooldnunud. 

Pühapäeval magasime ilmselt taas kaua. (või noh kes seda enam mäletabki) Meenub aga see, et käisime linnas viimasel hetkel varusid täiendamas. Ostsime 5 kana, mis siis õhtul suitsuahju läksid. Natuke lõime kodu läikima ja jaaniõhtu võis alata. Meile tuli külla 3 perekonda, kaasas lastele telgid. Oi seda elevust. (meenub ka oma lapsepõlvest, et äge ju) Lapsed olid vanuses 3-15. Kokku 7 last. Tundus, et kõigil oli vahva jaanipäev! nii suurtel kui väikestel. Jaaniõhtu juurde kuulub meil ka saun. Nii ka seekord. Lõke oli päris võimas meil endil kuna sai hoovi pealt maha võetud 1 kuusk, mis oli oma aja ära elanud ja põdur. Minu kainuseprojektist ei saanud paraku asja, kuna 1 sõbrannal oli Riesling kaasas ja ma murdusin ning limpsisin siis seda grillõhe kõrvale. 

Esmaspäeval läks meie aftekas hooga edasi. Lihtsalt kõik võtsid vabalt- ujusime, puhkasime, sõime. Rahvas läks ära alles õhtupoolikul. Ma isegi ei olnud nii väsinud. (olgu tänatud ühekordsed nõud :D)

No vat sellised jaanid meitel. Täitsa mõnusad teised.

Vahepeal aga läks lahti tomati-ralli! Jeeeeee!  Pildil 1.tomat! Sort ERK.

Olge muhedad! Ja loodan, et kõigil olid vahvad jaanid!

Minul aga on kohe ootamas uus hull nädalalõpp… 😉

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod