Ostuga kaasa kingitused! Osta kohe!
Sulge

Koerapolka…6-klubis!

 

Ahoi!

Mul on suur heameel teatada, et sain "jää" liikuma ehk siis kaal tuli kolinal 68,9 kg peale. No oli ka aeg. Kuna see lõugade lõksutamine sel teemal ei aidanud, võtsin ette suhteliselt äärmuslikud asjad.

Niisiis jah. Viskasin menüüst välja piimatooted, jahutooted, riisi, kartuli, suhkru, töödeldud liha. Ja mis te arvate? Minu seedimine läks korda! Asi, mis streikis juba pea 2 a, mil ma Fitlapiga liitusin. Nii, et minu koer oli siia maetud. Ehk siis ma ei oska muud mõelda kui et- mul ilmselt mingi toiduaine talumatus on- on see gluteen või piimatooted. Eks see selgus saabub ka varsti majja. Kui muud moodi ei saa, siis katsetan 1-haaval menüüsse tagasi lisamisega. Ma ei ole nõus enam ühtegi päeva kannatama kõhukinnisuse all. No milleks?!

2x päevas joon siiski oma lemmikcappucinot piparkoogimaitseainega, ehk siis sinna läheb küll sorts piimavahtu. Vahel ka pudru sisse nö. valgeks värviks sorts piima. Juustudest tunnen kõige rohkem puudust, aga eks tuleb pöörduda laktoosivabade toodete manu. Elu läheb edasi. Hästi põnev igatahes on olla lõpuks normaalse seedimisega. smiley

Mul oli 1 piinlik lugu ka. Täiesti ootamatult sadas eelmisel reedel mulle külla 1 sõbranna Tallinnast. No ja temal oli mulle kingitus- hästi armas jõulukleit. Sädelev ja puha. Hakkasin siis suure hurraaga kleiti selga ajama kui selgus, et eeeemmmm rinnust ei lähe kinni! Lukku eest lahti jättes punnitasid siis tissid välja… Äge äge. No kuidas siis rinnust end kitsamaks süüa?! Ideid? laugh Saan aru küll, et üldise kaalulangusega vast tuleb see rinnaümbermõõdu vähenemine ka… tuleb olla nüüd kannatlik. (mis siis, et enne saavad jõulud läbi eksole) Otsustasime sõbrannaga siiski, et mul on uut kleiti vaja. Järgmine päev läksime siis šoppama. Kes teab, see teab minu suhet sellega. Üle 3 poe ma tavaliselt vastu ei pea. See ON kannatuste rada ma ütlen! Õnneks ei läinudki üle 3 poe! Mul on nii äge sõbrants- ta on nimelt õppinud stilist. Seega ta pani mu ülikiirelt riidesse! (noh ma talle teatasin omad kriteeriumid: mulle ei meeldi pruunid,oranzid toonid mis moes praegu on näiteks) Valituks osutus 1 kena hõbedane kleidike, armsad madalad saapad, sobiv kotike sinna juurde. Lisaks ostsime 1 üliseksika punase body, mis kõvasti mu egot turgutas, sest see oli seljas… no tõsiselt ilus. Naaatukene tuleb veel alla võtta, aga muidu vinks vonks. Nii et naised- marss sekspesu ostma!!!

Suur oli mu rõõm kui kolmapäeval teatas 1 sõbranna, et Tähtveres on sisse aetud kunstlumerada! Ise nagu ei tulnud selle peale, sest maas oli vaid cm lund, mitte nii loobitult nagu 

Tühistasin mõttes kohe oma klubitrenni ja tormasin suusatama. 600m suusarada oli kiire, usun et poole tunniga sain juba 10 ringi tehtud nagu naksti. Aga siis kimbutasid mind varbakrambid, seega pidin nukralt kodu poole suuna võtma. Kõrvitsaseemneid püüan iga päev nüüd süüa, sest seal on päris suur magneesiumisisaldus.

Eile läksin vahelduse mõttes spordiklubitrenni, kus joogaõpetaja juba uuris, et kuhu ma kadunud olen?! Üldse ei klapi kahjuks tema trenniajad minu päevakavaga enam. crying Eile käisin kõht/selg/tuhar trennis, kus oli see kummilindiga harjutuste osa, mida ma vihkan. Samas ma annan endale aru, et see on tegelikult maru tõhus asi, nii et tuleb teha! 

Jõulupidude karussell on hooga käima läinud, mu pojake eile aga keeldus kategooriliselt minemast oma klassi jõulupeole. Saan ma siis sundida? No neil tuleb väljasõit Paunverre, sinna ikka läheb. 

Kingiralli suhtes olen mina täiesti stoiline, vaatame aga jooksvalt. Mehele teatasin ära, et mina ei kavatsegi viimasel hetkel sinna tunglema minna, siis jääb tema õlule. Näis näis siis. 

Loodan, et keegi kuulutab selle Jõuluduelli järgmisel nädalal juba välja! Heikki aeeee?! See on väga tubli motivaator!

Tahan täna ka suusatama, homme siis lähen teen oma bodypumpi. 

Nautige talve, kes saab wink

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod