129534 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Koera saba…vaprusevärinad! (25.osa)


Hei hei!

Kuidas meil siis läheb? Loodan, et kõigil läheb ilusasti, isegi toredasti!

Ammu pole kribanud jah, mõtlesin ise kah. Muidu kuhjub jälle liiga palju kraami, millest plärada… wink

Alati on nii, et kui ma olen JUST otsustanud, et peaks nüüd pidudega vähe hoogu, siis ikka tuleb neid nagu seeni peale vihma… Sedapuhku algas pidu värk juba kolmapäeval. Asi algas süütust sünnipäeva õnnitlemise kõnest, mis kasvas otse õhtul sünnipäevale minemiseks. No ei saa ju viilida ka kui oled aukülaline laughblush .  P.S. Kui keegi siit otsib patumaterjali, siis MAtsimoka talu toodang on väga hea! devil

Trennilainele tulemisest ma juba eelmises postituses kirjutasin, et see läks suhteliselt valutult. 4x ndl nagu aamen kirikus- olen mina trennis. Mis aga oli suur uudis- minu lemmiktreener on rase! (No ma ei tea mis nüüd saama hakkab, sest ta ju on ASENDAMATU! crying No ok, ei maksa nii traagiline olla, eks ole toredaid treenereid veel!) Trennidest veel seda, et liitusin mingi väljakutsega mis MyFitness klubides algas ja kestab 3 kuud. Näis siis, sest igasugu väljakutsed teevad mind väga ettevaatlikuks. Kaalutabelisse ei julge ma oma nina ka pista. Kuidagi blokk on peal kohe… 

Reede tuli mõte minna Tartu Laululavale Suurele Suvelõpupeole. Õigupoolest käis mõtte välja minu mees. Arvake, kes lõpuks läks? Jajaa. Mina. (mehel läks kontserdi isu üle.) Nüüd tagantjärgi ma arvan, et tal olekski seal igav olnud. Esinejad- Karl Madis, Renate, Patune Pool, Merlyn Uusküla, Virus. Olin 100% kainekas ja isegi kavas. (võtsin Lux batooni hilisõhtuseks eineks kaasa) Ei olnud just ilus vaatepilt seal lava ees platsil. Osad inimesed on nagu loomad… joovad üle, aga ma ei lasnud end sellest häirida. Proovisin ikka nautida lava ees seda muusikat, mis mulle meeldis. Karl Madis tõmbas rahva ikka käima oma vanade popuriidega. Meenus kui plika olin, ta mulle täitsa meeldis. No olgem ausad- hääl on tal mõnus… Pärast tema esinemist, kui olime sõbrannaga istuma potsatanud, panin ma kogemata jalaga Karli pillikompsudele, kui ta minu eest möödus…blush Palusin ruttu vabandust ja uurisin viisakalt- kuhu ta tõttab? Edasi esinema? Ei, Pärnusse, teatas ta. 

LAupäeval põrutasime 3/4 perega maale. Jajaa, tean küll, et oli veel klubi Maasikas sünnpäev… aga no tõesti- ei viitsinud. Mees möllas koduveini kallal. Tunnistan ausalt, et degusteerisin pool klaasi veini ja … magasin miski 10-15 min. laughlaugh 

Pühapäeval mässasime maatöid teha. Mina tegin õunapuudele kõva noorenduskuuri ja mees kaevas miskit kaabli asja. Pärast tegime grilli ja sauna. Vot ja kus siis tulvas minule magusanälg kallale… Oi õudust! LAsin rihma järgi, sest kere värises sellest suurest töötegemisest. 

Eile oli aga jällegi suur trennipäev! Andsin magusasöömingule mõnusa body attack'i nätaka. Lisaks õhtul pidin veel kodus muru niitma. Vot siis olin küll täiesti läbi! Ausalt! Kuskilt läheb inimvõimete piir… 

Päeva parim nali oli muidugi see, kui tegin lõunaks kanašnitslit tatra ja toorsalatiga. Noorsand nimelt teatas enne seda just, et tema tahab kõrgekvaliteedilist sööki, mitte mingit jama… Küsisin, et mis see siis veel olema peaks? Burks või? wink Pärast oli taldriku puhtaks söönud, seega võib järeldada et söök maitses!

Täna sekkusid kõrgemad jõud ja ei lasnud mul Werneri kohvikusse uusi kooke degusteerima minna ehk siis – kui mina tütrega sinna jõudsin, olid koogid otsas! wink (No tegelikult mulle ei maitsegi koogid, aga noh tütrele lubasin, et lähme piilume…) Lõpp hea, kõik hea. Onju. 

Tänaseks kõik. Söögid olid söödud juba kl 18-ks, näis kuidas ma nüüd õhtu välja veangi?!?

Natuke nalja kah.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helka
52017 lugemist / 32 fänni
Minust

Tere! Olen 41-aastane, 2 lapse ema.Üldiselt pole ma olnud oma elus paks. Peale laste sündi sain ka kenasti vormi. Viimase 2 aastaga aga võtsin juurde pea 10kg. :( Niisiis- siin ma olen- ülekilodele tuld andmas!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kes on laisk kokkaja nagu mina, siis - väga kähku saab fitlapi retseptide järgi maitsvalt ja tervislikult süüa teha!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva