136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Koera saba…terve! (21.osa)


 

Tere taas!

Blogisid on meeletult, ma ei jõuagi vist järje peale lugemisega, noh lemmikutel hoian ikka silma peal! Kuna mind on ka lemmikutesse lisatud, siis tunnen et pean ka vahepeal endast märku andma või nii…laugh

Otsustasin seekord, et ei viitsi haige olla. Haiguse 2.päeval, mil kondinõrkusest ainult voodis vedelesin ja vaatasin MM (nii hea on ju vaadata, kuis inimesed sporti teevad?!), sain abi! "Küsi ja sulle antakse" on ka hea moto muideks… Ühsõnaga andsin haigusele sellise vitamiiinilaksaka, et see jättis mu jube ruttu maha! 3-ndal päeval oli suur nohu taandunud, tuli asemele kiirkorras kurguvalu, millest sain kah jagu 1 teise rohuga (koostisosades oli kaneel, teepuuõli jms). Ujumises tuli paus siis 2 päeva, AGA siiski ega ma siis kohe suure hurraaga ujuma läinud, ikka pisi-tasa. Fitlapinduses otsustasin ka, et teen pisi-pisikese pausi kuna söögiisu oli suht nigel ja sõin nt ainult 2 korda päevas. Kohe tulid ka naiste "rõõmud" peale, siis läks ju süda eriti haledaks (ikkagi haige ja veel päevad) niisiis oli vaja end hellitada tumeda šokolaadiga natu-natukene ja sõin seda, mis isutas- näiteks arbuusi metsikus koguses… Kusjuures kui arvate, et kaal nüüd langes kolinal, siis- eksite rängalt. Seda me ju teame, et 2x päevas süüa on eriti suur lollus!

Avapilt on olnud mulle 1 motoks läbi elu. Vahepeal on mul kokkupõrkeid muude pereliikmetega sel teemal, sest neile ei mahu ikka pähe minu aegajalt väljalööv lapsemeelsus vmt. aga ma ju teen ikkagi, sest ma ju TAHAN. Näiteks ükspäev õpetasin lastele, ka sõbranna lastele, hundiratast. Seda kaunist sooritust peab teile ka näitama…(mina siis see keskmine eksole laugh) Kusjuures murdsin eile õhtul pead- mille pärast mul õlad valutavad?! Fitlapi trenni tegin viimati…eeeemmm blush 10 päeva tagasi ju. Tuleb välja, et hundirattad ja käte peal kõndimine on ka tõsine trenn voh! laughlaugh Oi ma ju higistasin…aga nii äge oli, nagu lapsepõlv tuli meelde kohe! Minu plika maandus hundirattast tehes natuke pahasti, nii et teda siinseks pildiks enam ei jagunud. Tuleb harjutada, tuleb harjutada! 

Lapsemeelsusest veel… Avastasime, et Tivoli on Tartus. Oli ju vaja sinna ka minna! Mina ja 4 last. Rase sõbranna vaatas pealt ja teatas pärast, et tal hakkas juba vaatamisest päris paha! Noh ütleme nii, et minu süda läikis ka pärast õhtul päris kaua, kuna tundus, et 1. atraktsioonilt ei tahtnud see "onu" kuidagi meist loobuda ja kräunutas meid pärist korralikult laugh, nii et õhtuks oli mul hääl ka kähe. Ehh -äge oli ikka!!

Oleme linnas. Eile tulime täpselt viimasel hetkel maalt kui sadama hakkas. Päev oli mõnusalt suvine! Lihtsalt vedelesime päikese käes ja ujusime nii palju kui torust tuli- noh 3x ikka! Korra käis mõte, et läheks Küüslaugufestivalile Kuremaale, aga ahhh- jõuab siis kõiki kohti läbi kolistada? Pealegi- kuulge, mis ajast on laadad tasulised? Vanasti said laadalt igasugust kraami nagu tsipa odavamalt, aga tänapäeval? selline tunne, et ei tea mis kulda ostaks kokku…kaljapudel 6eur?! jne jne. surprise Mind ei huvita, et mingi bänd seal esineb, ma tahan head eesti toidukraami, seega suva, mis muss seal taustaks on…

Oi sattusin vist hoogu, aitab teile küll! Lähen löön kava lahti ja otsin miskit head süüa- isutab suvikõrvitsaomletti järele…( 30min ahjus küpsemist?! eiei- ma löön kõik pannile ja olgu olla! ) 

Olge tublid! yes

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helka
58317 lugemist / 35 fänni
Minust

Tere! Olen 42-aastane, 2 lapse ema.Üldiselt pole ma olnud oma elus paks. Peale laste sündi sain ka kenasti vormi. Viimase 2 aastaga aga võtsin juurde pea 10kg. :( Niisiis- siin ma olen- ülekilodele tuld andmas! Sain alla 8kg ja jäänud on "koera saba", mis ei taha sugugi lõppeda...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kes on laisk kokkaja nagu mina, siis - väga kähku saab fitlapi retseptide järgi maitsvalt ja tervislikult süüa teha!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva