143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Koera saba… talverõõmud!


Ahoi sõberid!

Kuidas teil siis on? Kas nii?

Mul on hetkel nii. Vist. Või ma ka ei tea. 1 tuttav imestas saunalaval, et kuule kus su lihased on? Ise käid 4x ndl trennis… Noh, et et tema endise aeroobikatreenerina ei näe nagu midagi? (siis oli küll nagu veits mark olla, et kas tõesti trennist pole mitte jälgegi? Ta pakkus, et tuleb kunagi vaatab minu trenne- et kas ma tehniliselt õigesti teen? No omast arust ikka pingutan nagu suudan- treeneri järgi. Keda ma siis veel usaldama peaks?)

Eelmisel nädalal käisin mina 3 klubitrennis (Kõht-selg-tuhar; Mybeat; Bodypump) + 3-l päeval jutti suusatamist! (6km, 12; 10km) Seega 5 päeva sporti. Tänaseks soss. Kutsusin siis end korrale- PUHKA!!! wink Isegi horoskoobis oli, et ära rabele…(huvitav- kes ütles neile?)

Matilda rääkis oma lindude teemat. Ma itsitasin täna mõnuga, kui leidsin naabrinaise puu nagu ehteis olevat- suur siidisabade parv lendas sinna istuma…

Kuidas mul siis kavaga läheb? NAgu ameerika mägedes. Reede hommikuks oli ilus number 66,1 ees. AGa õhtul kiskus asi halvaks. Nimelt läksin õhtul suusatama. Rada oli väga kahtlane. No ja mäest-alla mitu korda. Viimast korda mäkke ronides tundsin täiesti vastumeelsust- kas ma ikka pean minema? JA vat siis- alla tuhisedes kukkusingi jäisel rajal, noh pepul veel polstrit on, aga kui sellise suure hooga tulla, siis oli nagu päris hull!! Ajasin end püsti ja tuvastasin, et kondid jäid terveks! Suusarõõm aga oli kadunud muidugi…vaikselt suusatasin kuidagi autoni ja kojuminek! Teele jäi pood, kust pidin piima ostma. Mis te arvate? Kohe poodi sisenedes oli piparkoogi lõpumüük ja need ju kisasid -võta mind võta mind! Tuju oli nukker ja nii ta läks.

Laupäev läksime jälle 3/4 perega maale talvemõnusid nautima! Kütsime maja (-3-lt +20-le) ja õhtul oli meil maja rahvast täis, nii et üks hetk ma kohe lugesin kokku…sain et 14 inimest lausa meil! Mees tegi jälle oma tõmbenumbrit- pikkapoissi, ahjukartuleid- see on võrratu kui puupliiidi ahjus seda teha! yes Koukisime naistega meie oma marjadest tehtud veini lahti ja tundub, et ka seekord tuli välja suurepärane, mida natukene mekkida, mitte pokaalide kaupa sisse uhada eksole! cheeky Sporti sai tehtud kõvasti ja lapsed olid päev otsa õues- kas uisutasid või suusatasid. (selle üle on mul eriti hea meel, et keegi ei istunud oma nutiseadmetes)

Pühapäeval võtsime ka veel mis võtta andis talverõõmudest. See järve ääres elamine on ikka superluks. Mees koogutas kalal, meie tegime sporti. Näitan teile, mis siis saak oli ka:

 

Mnjaaa…ja selliste elukatega pean mina koos ujuma?! laugh AGA õhtuks saab kalakastet! heart

FB grupis keegi uuris, et kas järgite kava grammipealt?  Minu seisukoht on, et kui tahate tulemusi, siis tulebki grammipealt! Tänane kaal 67. Hakka aga jälle peale. Kuni reedeni tuleb olla hea laps! Siis saab sõbranna sünnipäevale.

Olge terved! 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helka
69933 lugemist / 38 fänni
Minust

Tere! Olen 42-aastane, 2 lapse ema.Üldiselt pole ma olnud oma elus paks. Peale laste sündi sain ka kenasti vormi. Viimase 2 aastaga aga võtsin juurde pea 10kg. :( Niisiis- siin ma olen- ülekilodele tuld andmas! Sain alla 8kg ja jäänud on "koera saba", mis ei taha sugugi lõppeda...

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kes on laisk kokkaja nagu mina, siis - väga kähku saab fitlapi retseptide järgi maitsvalt ja tervislikult süüa teha!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom