Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Koera saba…seenil! (24.osa)

Hei hei!

Toredat kooli algust kõigile! Erilised tervitused pedagoogidele! wink  Pikka meelt aga meile kõigile! 

Meie peres algas kool nii, et kuidagi said lapsed kooli saadetud!  Alati olen mingi tordi või koogi küpsetanud sel päeval. Seekord mõtlesin, et olen eriti kaval- tegin ainult muffineid! (need jätavad ju mind täiesti külmaks)

Ühtlasi pean teile suure kurvastusega teatama, et minu ujumishooaeg on lõppenud! (vist) Viimati ujusin reedel, 1.septembril +17 -ga. Järgmisel hommikul vaatasin seda järvekest ja nentisin, et pole nagu isu minna ujuma. Ilm on ka muidugi sant olnud. Ma ju toimin oma sisetunde järgi eksole. Eelmisel aastal lõpetasin +14 juures. Kuidagi kurb on.

Samas – pole olnud aega kurvastada! Käisin rändamas. (jälle!) SEdapuhku Keilas. Kuna mehel on seal töiselt tegemist, siis sokutasin end kaasa ehk siis – mul oli väike lastevabaduse aeg! Head mõted on ikka need, mis sind välguna tabavad eks. Tuli spa isu- mõeldud mõeldud- kimasin sõbrannaga Laulasmaale. Polnudki seal käinud varem. Nii me seal mõnnasime! Kahjuks ei suuda keegi minuga seal 95kraadises saunas istuda, aga so what? Mingi vene vanamehega siis koos "võistlesime" kes on kauem… wink Pärast spaast väljudes mererannas olles tundsin küll, et hüppaks meelsasti veel ka lainetesse, aga sõbranna oli näljast nõrkemas. Seega seadsime sammud Matilda kohvikusse! (tervitused meie Matildale! ) Väga vinge kohvik oli! Mina suutsin olla ilusti mõistlik- tellisin kanasupi ja oi kui maitsev see oli… ja kui siis kuulsin kuidas sõbranna hunniku kaneeli- ja moonirulle koju tellis…surprisedevil Õhtul tegime ratastel kogu Keilale ringi peale. Väga äge oli! Ok ok tunnistan üles, et kava läks laperdama, isegi ei salga! SEST oli ju vaja  minna uudistama uut toidukohta Keilas jne jne.

Järgmisel hommikul tahtsin ma NII väga koju, et tulin esimesel võimalusel bussiga Tallinnast Tartu! Bussis oli kah hea nali ju muideks. Pidin istuma otse bussijuhi taha. Istun mina siis ja avastasin, et… mu kõrval istus 1 vanem proua väga toredas punases kleidis, vahva punane käekott näpus. Pilk libises enda peale- kaunis kollane kleit ja kollane käekott… laugh no ja nii see jutt algas… olime kui sukk ja saabas! Ta lõkerdas naerda nagu plikakene, see oli nii äge ikka. (vot selline olen mina ka 80-aastaselt!!)

Te ei kujuta ette, millega mina veel hakkama olen saanud kõik. Ise kah ei usu muideks. 

1. Kasvuhoone tootis mulle nii palju tšillisid, et pidin midagi ette võtma…

2. Ja kes see meil oligi ja käskis metsa minna? 

Ma pean tunnistama, et kui juttu tuleb seenele minemisest, siis olen püüdnud "viilida". Viimati oli ju ka nii, et saatsin kogu ülejäänud pere metsa seenele. Laupäeval aga, kui mees tegi ettepaneku kahekesi seenele minna, siis mul polnud taganemisteed! (poeg oli teravmeelne ja soovitas kondoomi kaasa võtta…) NOh ja kuidas siis asi välja nägi ah? Läksime metsa. Vihma tibutas. Mina kõnnin pingsalt mehe sabas…. Too siis- no mis sa kõnnid mu sabas eksole?! (meenus lapsepõlv, mil ma tegin samamoodi-käisin ema sabas) Loomulikult ei leidnud me midagi. Sõitsime kaugemale ja kaugemale. Algas uuesti sama… kui siis võtsin südame rindu ja keerasin omaette seeni otsima. Aegajalt loomulikult huikasime. Siis aga- leidsin mina vahva kärbseseene! Kõndisin ümber seene ja püüdsin seda paremini pildile saada… ja pauhh eksinud ma olingi! (ei tulnud meelde kust poolt ma tulingi, niisiis ma kappasin vapralt edasi.) Leidsin uue erilise seene, mida pildistada…kuniks tuli meelde, et ammu pole meest kuulda? Huikasin … kuskilt nagu midagi kostus, aga kust?! Just siis kui mõtlesin tönnima hakata, vaatas mulle otsa kukeseen! wink Lõpp aga hea- kõik hea! Saime peaaegu ämbri kukeseeni kahepeale kokku! (noh ja kuidagi leidsime mehega ka teineteist üles!)

Ohjeerum kui pikk postitus!!! 

Kiirkorras veel uuemat:

1. Õde teatas saunas, et mul on ilus pepu! (järelikult pole ma suutnud end suvega väga käest ära lasta cheeky)

2. Käisin täna bodycombatis peale 2-kuulist klubitrenni puhkust ja ei olnud hullu midagi! (jäin ellu)

3. Võitsin Fitlapi kasutusaega veel 6 kuud, nii et olen kah "eluaegne" fitläppar vahelduva eduga…

4. Teadsite, et printsess Diana oli buliimik?

5. Mind painas tükimat aega pizza isu ja lõpuks ei läinud ma mingit poerämpsu ostma, vaid ikka tegin meie retsepti järgi ja oi kui hea see tortilla pitsa ikka on!!! yes

 

Olge muhedad ja ärge siis karjuge laste peale!

Raamatusoovitus sedapuhku…(mul ka veel pooleli muideks)Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse