Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Koera saba…pikenenud! (19.osa)

Hei kallid sõbrad!

Loodan, et teil on olnud suurepärane suvi! Vähemalt killukenegi nii vahva, kui seda on minul olnud eks! wink

Ausõna mul pole olnud aega isegi oma lemmikutel silma peal hoida- mis elu keegi elanud on… 

Kogu aeg rändan, kondan, ahmin endasse seda suve!

No näiteks. Olid Tallinnas merepäevad. Mulle hullult meeldivad need suured purjelaevad. Mõeldud-mõeldud, et minek noh. Võtsin plika näppu ja rongiga padavai minekit! Läksime pühapäeval ja tulime koju… kolmapäeval! (oli nagu mõeldud, et lähme 1 päevaks eksole.) Aga no kohapeal- kus sa siis saad- oli vaja merepäevadest võtta maksimum, seda enam, et ilm oli kena! Pärast 2. päeva teatas neiukene, et ei taha enam ühtegi laeva näha! Okok, mängisin siis plaanid ümber- kimasime Keilasse oma sugulasi üle vaatama. (kui me juba sealkandis oleme). Nii et juhtus nii, et koju tulime kolmapäeval. Suvi ju! 

Fitlapiga on lood olnud kehvapoolsed. Tallinnas vaatasin üle oma 3 head sõbrannat ja no küll ühega käid kohvikus ja teisega teed veiniõhtut ning nii see kava laperdas jällegi. So what. Küll saame suve lõppedes järje peale. Eeeemmm. Ma vähemasti loodan nii! Trennidega on ka sama kahtlane asi. AGA olen iga päev ujunud, minu tiirud lähevad aina suuremaks ja suuremaks, niisiis- pean ausalt tunnistama, et täna hommikul Fitlapi kava järgi trenni tehes oli päris raske, võttis hingeldama! Muuhulgas olen teinud ka seda reitele harjutuste kava, mida ma fb jagasin. 4 harjutust- a la "uisutamine" jms.

Elu maal on veerenud ka nagu hernes. Külalisi voorib, keda pole ka ammu näinud jne jne. No suvi on ju! Eriti äge on see, et meil on hernepõld kõrval! Kaalun ma jee palju ma sealt möödudes jälle herneid suhu libistan… Lisaks marjade pugimine nõrkemiseni. Ütleme nii, et mul hakkas kaalunumbrit nähes häbi, et üleüldse julgen kaalutabelis olla! laugh Võtan aja maha natukeseks. Selge on see, et iga hommik olen ma RAUDSELT kavas! Muna peab olema laual, ükskõik mis toiduna ja minu päev võib väga tegusalt alata!

Nonii, lugesin vahepeal lemmikute blogisid ka. Ohh küll nad on tublid! (kõlas kadedusenoot või?! cheeky)

Teine vahva trip oli mul muuhulgas Võsule. Täiesti üksinda. Plika oli Valgemetsa laagris ja poiss isaga kodus. Niimoodi jah. Läksin ka omast arust 1-2 päevaks, aga ära olin- 3 päeva! laugh Oi kui hea oli olla mere ääres, kus ma lapsena elasin 3 aastat! Hingata kopsud mereõhku täis ja lihtsalt olla. Rattaga matkata Käsmu matkaradadel- üksi, kuulmata kellegi vingumist, et miks me seda kivi seal vahime ja miks sa alasti ujud lahesopis?! vms… NO tuli tuju kas tead ja nii ongi! heart

Loomulikult sain ma oma klassikaaslastega kokku, keda suutsin välja ajada! Nii tore oli käia mööda neid tänavaid kus kunagi kooli käisin vms, ühesõnaga lihtsalt nostalgitseda…

Täna on mul tegus päev Tartus. Õde tuli külla ja ma sebisin talle palju töid. (Ta on korstnapühkija muideks)

Hetkel oligi hingetõmbeaeg minul. Linnas. Aga mitte kauaks wink Juba ta lendab jälle! 

Olge muskad ja kenad! 

1.pildil Palganeeme

2.pildil meie kasvuhoonest korralikum saak juba cheeky

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse