Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Jehuuuu!!!

Ahoi kõikse pere! 

Selline kõnetav asi oli minu FB seinal täna hommikul. Kas pole tore loosung?

No mis sa kostad või mis sa pistad- mul tuli üleöö ilus kaalunumber ette- 69,8kg!!! Tulin, tegin võitsin laugh ja seda alles 4.päeva seisuga… 

TEgelikult ma arvan et oma osa on ikkagi selles, et ma eile muru niitsin ca 2 tundi. Noh ütleme nii et ellu jäin. cool Kuna see oli väike test minu tervisele, siis kuna see sai edukalt läbitud, otsustasin täna kohe trenni minna suure hurraaga. Valikuks oli yogafunk. Issand kui hea asi see ikka on. Kahjuks mu tervis polnud päris ok veel, seega lasin ikka sisetunde järgi ja päris hullu ei pannud. AGA ma sain 1.korda üle aastate silda teha!! Jeeeee! SEe on nii lahe ikka. Lapsepõlv tuli kohe meelde… natuke veel ja küll tulevad ilusad hundirattad ka. wink

Pärast trenni läksin sauna ja lihtsalt olin. Mõnuga hingasin sisse oma kaasavõetud sidruniheina aroomiõlist leili. Lasin oma nohukesel korralikult marineerida noh. Äge oli see et saunalavale tuli ka treener, sai temaga lobiseda igasugust trennijuttu.

AGA rääkides toitumisest. Eile õhtuks sõin mina seda vana head lemmikut -külma keefirisuppi!

Mis te arvate kas ülejäänud pere tahtis seda süüa? laugh Loomulikult mitte. Nii ma siis kukkusin kähku neile midagi kokku keerama- selleks sai šnitsel. Panen pildikese ka tollest söögist. (Ega ausalt mulle ei meeldi vaaritada, aga noh 1x päevas perele kuidagi võin ju teha kah)

Õhtuks olin täiega läbi kui läti käbi. Mõtlesin et lähen kell 21 juba ära tuttu kui vaid keegi laseks… Ei noh unistada ikka võib ju. Koolilastega vaja ikka õiendada jne jne.et nemad ikka õigel ajal voodi saaks. Nemad sain! Aga ise sain tuttu vist mingi 22.45. angry

Hoolimata sellest ärkasin täna suht puhanuna ja no see kena kaalunumber tegi kohe tuju megaheaks!!! Eile võtsin fitlapist ostunimekirja ja kappasin poodi (oi kuis ma vihkan poeskäimisi). Loomulikult otsustas kogu linn sel hetkel just SINNA poodi minna. Ostlemine läks iseenesest suht valutult tänu sellele, et fitlap nimekirja koostamise töö ära teeb wink, aga jah järjekorrad olid üüratud. Surusin oma suure vastumeelsuse alla ja lasin hoopis 1 toreda pisikese põnniga pere enda ette ja kukkusime lobisema. (niimoodi läks aeg kiirelt ja saingi sealt poest täitsa toredalt tulema laughlaugh)

Täna hommikuks tegin omale kiluvõileibu. Jube isu oli kilu järele eile juba. TEgin pilti ka, aga see suht ebaõnnestunud. No see kodujuustu-munavõi hunnik oli ikka korralik ja kilu sai ka ikka hoolega sinna otsa…mmmm.

Aga olgu pean lippama, teised tahavad ka arvutisse trügida.

 

 

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse