Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Helka jutud…väljakutsed

Hei hopsti!

Mis number sina täna oled?

 

Mina olen number 8 näoga! ja seda just kaalunumbrit silmates… nagu mismõttes? Pühapäeval olin 71,4kg ja igapäevaga kaal muudkui ronis ja ronis ülespoole?! SEda ma siin viimati kekkasin eksole. See on ulmevaldkond mu meelest. Ok saan aru, et trennide tulekuga on kaal tõusutrendis, aga otot kuna see nüüd kaaluke suuna allapoole tagasi võtab?

2.põhjus on kindlasti ujumine. (pilt viimasest ujumisest 18.sept.19) 

Üleeile veel päris rõõmsalt käisin 2 vihmasaju vahel suure päikesega ujumas järves. Lihtsalt tuli taas isu peale. Mees püüdis samas kala ja teatas, et teda ei saaks 1000eur eest ka sinna vette! 😀 Kõik ilus kena, aga ilmselgelt ei saa ma seda kaalu langema kui ujumisega jätkan. Keha hoiab igast rasvarakust kinni vist. (kuigi see ju ei pidanud nii palju kaaluma? 😉 )

Seekord tahtsin väljakutsetest kirjutada. Ma viimati mainisin, et liitusin  FB väljakutsega Jooks on lahe. Ausalt öeldes olen maru rahul, et ma seda tegin. Kunagi kui lapsed pisikesed, sai nendega hoogsalt ringi kärutatud ja maru ruttu titekilod endalt maha raputatud. Ehk siis- kiirkõndimine on minu keha alati ilusaks vorminud. Täna läheb minu väljakutse 20-s päev ja pean ütlema, et tunnen kuidas pepu on ilusasti vormi hakanud võtma, ei saa alahinnata ka ujumist ikkagi. Jooksmise koha pealt- otsisin meie blogijate kirjutusi jooksmisest taga, tean et KArolin ja Carmen kirjutasid ja ot Mairekas? KArolina blogi jooksmisest on siin :

https://www.fitlap.ee/blogi/kasutaja/tervislikudm6tted/kuidas-hakata-jooksma/

Mairekas palun jaga ka oma blogiviiteid kui viitsid?

Ehk siis kui ma Karolini blogi lugesin tuli äratundmine, et ma kohe 1.kord kui oli kiire ja see 5km tahtsin ühele poole saada, alateadlikult tegin väga õigesti. Rahulikult sörkides panin peaaegu 1 jutiga 3km järve äärde. Ei tohi end kohe ära ajada ja mingit ulmeaega taga ajama minna. Kui meenutan oma tehnikat, oligi see nii, et jooksin kõnnitee serval pehmema pinnase peal ja maandudes jala keskosa peale, hästi pehmelt nagu kiisu. Kartsin kogu aeg, et põrutan muidu oma jalad ära.

Jooksmise ajaloo kohta minu peas… Mina pole olnud spordivõõras kunagi. Lapsena hullult meeldis sporti teha. Kui kekatundides teised pööritasid silmi kui oli joosta vaja, siis mina rõõmuga läksin. Olin kõva krossijooksja. (maastikul 1,5km oli minu jaoks kökimöki, siis kui teised lõpus väsisid, tegin mina tempot) AGA see jooksuvihkamine tuli hiljem. Lihtsalt korraga polnud sellele alale ruumi- pigem aeroobika, jõutreeningud, rattasõit, ujumine, suusatamine. Nii ma siis otsustasin, et vihkan jooksmist! Tegelikkuses lihtsalt olin selle võlu unustanud. Jah, kõlab ju uskumatult minu suust selline asi kas pole? 😀

Nüüd aga taas Fitlapi kava juurde naastes. Avastasin, et mul hakkab ksutusaeg lõppema. Kaalunumbrit 6-ga lubab 20.okt, aga kava jagub 14.oktoobrini. Teate ma kriban siis teile mõned postitused, et vedada sinnani välja ja siis vaatame edasi mis teha? 😉

Toredat nädalavahetust kôigile! 😉

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod