Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Helka jutud… teisipäev

Hei hopsti!

Mnjahhh- viimatises blogis läksin tiba vastuollu tõesti. Soovitus olge rutiinis ja siis- minge mugavustsoonist välja eksole 😀 Tegelikult nentisin lihtsalt, et rutiinis olles on kõige kergem oma kaalu eesmärgini jõuda. Vist.

Aga minu puhul kerget teed ei ole ilmselt. Kaalu suhtes. Ohoo- on ilmunud taas väike reklaamiriba- sooduka kohta 😉 kas keegi teab veel, et mul kasutusaeg kohe lõpeb või? Näen, et mul on aega 20.oktoobrini, mil mu esialgne eesmärk pidi täituma. Või noh. Kuhu me jäimegi- aa ma tahtsin kaalule 6. Hetkel ikka va 71. Mis ma siis teinud ka olen. Kõva 3 söögikorda 4-st ikka Fitlapist. Asi ju seegi. Haa – eile tegin peale toredat koolitust lavaširulle kanafileesingiga. Tundub, et jagajale jäid näpud- pubekad pistsid kõik kinni:

Pildil minu 2 tk lavašit.

Te ju tahate sellest koolitusest kuulda onju, mitte toidust või? Teema oli “Kuidas hakkama saada lapse probleemidega?” Hästi vahvad 2 pereterapeuti lahkasid siis antud teemat. SEe raputas mind taas nagu veits üles, kuhu malli ikka ja jälle vajunud olen- vägisi kerkib ju see tore noomiv hääletoon, kui poiss halva hindega koju tuleb vms. See karjumine ei vii kedagi mitte kuhugi, see on muidugi selge. AGa kes on peres kõige tähtsam? Mina! 🙂 Nii ongi, edasi tuleb partner ja siis alles laps. Vot nii, jätke see oluline asi meelde. Me ei saa lapsi endast ette poole seada.

LAstekasvatusteemadelt nüüd tagasi toitumise juurde. Homme on mul kavas Ettevõtlusnädala raames minna Hommikupudrule. Kostub ju hää 😀 

Täna käisin aga Kehakeele sõnavaras, mis oli päris koomiline praktiline loeng. KAs teadsite, et kehakeele kaudu saame me 58% kogu informatsioonist mil me suhtleme? Ja ainult 7% sõnadega. Lektoriks oli väga värvikas Anne Uibo, kes tõsiselt vahva loengu meile pidas. Loengu lõppedes jäin mina nagu kala kuivale ahmima… et kas oligi nagu kõik?! Noh palju selle 1,5h ikka jõuab, aga veel oleks tahtnud midagi. 

Nagu kogu nendest uutest teadmistest veel vähe, oli mul vaja vaadata ETV pealt järelvaatamisesest “Usalda mind, ma olen arst” SEalt aga pritsis uut infot jällegi hoolega peale. Soovitan ka vaadata. Tõesti tõesti. Kes teab, see teab, aga huvitav lähenemine sellest, kuidas inimese soolebakterid määravad ära, millised me oleme. Kui mõni saab kooke lõputult vitsutada ja häda ei kedagi ning siis see, kes korra nuusutab- on 5kg juures. Kas ei tule tuttav ette teile? Jajaa, usun et siia soolebakterite värki see maetud ongi. Ehk siis – mõned toiduained kergitavad veresuhkrut kiiremini kui teised- oleks ju ilus neid teatavaid toiduaineid siis vältida. Teine huvipakkuv teema oli kuidas suurendada melatoniini tootmist. (kel uneprobleemid noh) Jajaa- kel sellega probleeme, marss ananasssi järgi jne jne. sest  kindlasti mingi uba ka selles teemas on! 😀

Head ööd!

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod