Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Helka jutud… rutiinis

Hellõu!

Mis on see, mis 1 fitlapparit rõõmustab kõige enam? Mis te pakute ah? 

No peale kaalulanguse muidugi 😀

Mina arvan, et rutiinis olemine! Et keegi ei segaks sind püha eesmärgi saavutamisel eksole… Kordame eesmärgi üle:

Viimatisele sünnipäevale minnes nentisin taas riidekapis sobrades, et see ei kõlba ikka kuhugi- kapp on mingeid riideid täis, aga selga pole ikka midagi panna. Üle mõistuse kuidas aeg lendab… alles nagu oli ilus kleit ja praegu vaatad- no ei pane ikka selga küll- lihtsalt ei sobi nagu!  Ok ok, teeme kapikoristuse – diil!

Tallinnas olles tundsin hirmsasti puudust 1 sõbrannast, kes on muideks stilist… ta kolis ära Soome 🙁  muidu oli nii hea tema poole pöörduda- ta pani kohe naks naks su riidesse. (Valutult- ilma mitu tundi šoppamiseta ja silma tal on!)

Rutiini pöördumisest. Keha kohe tänas mind… Tallinnas ja mujal ringi seigeldes- meenub mulle, et polnud aega või soovi kehal ilusti läbi käia. Täna oli kaalul ilusti -500g (no ok tean, et pole vaja iga päev kaalule ronida, aga põnev ikka ju) Muidugi meeldib mulle trennidega tegeleda. Täna sai valitud miskit sorti uus trenn: Cardio sculpt, mis kujutas endast päris rasket hantlitega aeroobset trenni, selle lõpuks higi voolas. Nice!

Kultuurikava on aga endiselt tihe: Täna on plaan minna kuulama loengut: “Kuidas hakkama saada lapse probleemidega? ” Tartu linn täitsa tasuta pakub lapsevanematele. Äkki saab tarkust juurde kuidas nende täanpäevaste pupsikutega hakkama saada?

Lisaks avastasin veel, et käimas on Ettevõtlusnädal üle Eesti. Kava sirvides leidsin päris huvitavaid asju, kuhu kah võiks trügida näiteks. 1 oli küll juba grupp suletud kuna kohad täis 🙁 Introverdina (jajaa te ikka ei usu)- kardan ma avalikku esinemist kui tuld! Ja kuna minu moto viimasel aastal on- astuda oma hirmudele vastu, siis tahtsin jah regada end “Avaliku esinemise nippidele” , aga sähh kooki moosiga…Siiski leidsin 2 toredat üritust, kuhu sain edukalt regatud. Nendest siis hiljem väike ülevaade, kui ära käin 😛

KAva ise on siin:

https://ettevotlusnadal.ee/?fbclid=IwAR0L9x-mqIqVNlVP-XUF4VZdDinz93-rgiabEr1MKpCeKLLVFVuzvFihmCc

Julget pealehakkamist kõigile! Astu oma mugavustsoonist välja! 😉

Mnjahh- väga tihedaks kavaks läheb mul. Neljapäev- reede on kool taas, sedapuhku teemaks südame-, veresoonkonna haigused. Referaadi võtan ette kohe kui selle kirjatükiga maha saan. Ausõna. 🙂

Egas midagi- olge teiegi vaprad ja ilusad ning ärge laske peegelpildil häirida, kui ei ole veel soovitud kaal käes :Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod