Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Helka jutud… neljapäev

Hei hoo!

😀

Kaugel need jõuludki enam onju. JA kes on juba piparkooki söönud ah? Mina mitte- aga kohvi peale juba panin küll piparkoogimaitseainet muideks… see on ju samahea kui piparkook! 

Kui ma koju jõudsin, siis nii oligi- kui plika mind nägi- emme mul on kõht tühi! 😀

Mis tsikile maitseb, on küüslauguleivad- jube kiirelt valmis kah! Minu õnneks. Noh ja mina leidsin külmikust suitsurääbiseid- haa: peedi-kartuli-suitsukalasalat täitsa olemas meil kavas.

Arvutasin siin, et tänase päevaga sain kõvasti rattaga ringi ratsutatud- üle 20 km raudpolt. Hommikul nii mõnusana tundunud mõte läks vahepeal vesiseks. Nimelt kooli sõita oli ilus-kena. Täna on muide Ülemaailmne Vaimse tervise päev ja meil kohe kah vaimse tervise teema koolis. 

Pärast kooli oli mul ju hirmsasti vaja veel tarkust taga nõudma minna. Väljas sadas, mina siis rattaga vut vut ikkagi kohale. Püksid läbimärjad, aga kohale jõudsin ilusti. Riputasin aga oma kileka kuivama ja asusin kuulama mida head räägitakse teemal- Kuidas toetada last või noorukit valikute tegemisel? Lektoriks karjäärinõustaja. Täitsa kasulik kuulamine… vahepeal on ju aeg jällegi edasi läinud. Ta juhtis tähelepanu asjadele, mida ise kohe ei taipakski- a la OSKA raport? Olete kõik kuulnud või?  Igatahes sain ma ka personaalsele küsimusele nõu ja abi. Elame näeme 😉

Eile läks mul trennidega liiale- bodyattack ja rattasõit 10-15km+ tund jalutust sõbrannaga, kus jalad tudisesid. SEe kõik kajastus ilusas kaalutõusus 🙁 Tunnen, et keha tahab puhkust, aga ma vajasin täna värsket õhku ka – seega lubasin omale seda rahulikku rattasõitu. Tänane lõunasöök oli meil sellises kohas Tartus nagu “3 tilli”- paraku me ei olnud vaimustuses sealsest päevapraest, milleks oli tatar köögiviljadega. Eeeet nagu saepuru sööks… isegi törts oliiviõli oleks ära lahendanud asja. 🙁

Eile hommikul oli Teaduspargis Hommikupudru üritus. No sellega oli nii ja naa- muidugi oli põnev kuulda/teada saada, millega see Teaduspark kõik tegeleb. Nii palju ettevõtteid hõlmav asutus. Samal ajal pakutigi Heleni helbeputru kas või või moosiga. Nägin ka lihapirukaid- vaevalt et need funktsionaalse toidu alla lähevad? 😉 Lisaks pidi pakutama mingit uuenduslikku toodet, aga ma paraku jooksin sealt ennem ära trenni…  Muuhulgas räägiti ka Südamejuustust, kuhu on lisatud kasulikke baktereid, nüüd vist Harmony nime all. Nordwise toodetest oli ka juttu. 

SElle asemel, et siin plärada oleks referaat juba saadetud… eile sain nagu peaaegu valmis teise. A ootan ikka seda värsket pead, mil üle vaadata- no ei leia mahti!

Head ööd, melatoniin pressib peale 😀

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod