141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kapitäis laste riideid


Kõik minu varasemad töökohad on olnud ja praegunegi on seotud toiduga ja ma ARMASTAN toitu. Võiks ju arvata, et sellepärast olengi natuke "pehmem". Aga ei, mitte sellest ei tule mu ülekilod, ma lihtsalt ei suuda ahvatlustele ei öelda. Eriti veel siis, kui need on käeulatuses.

Mõned aastad tagasi kolis minu väiksesse elamisse Härra, leides eest peaaegu kasutamata köögi ja külmiku, kus tema sõnutsi oleks ka hiir end üles poonud. Muidugi löödi mu üksiku naisterahva söömise rutiin mõne päevaga pea peale, külmik otsast lõpuni toitu täis ja iga õhtu ootas laual hõrgutis mis tahtis "keele alla ei viia". Elu nagu lill!

Aga selline hea elu hakkab end kiiresti peeglist näitama, eriti kui oled harjunud õhtuti vaid kerge snäki sööma. Eelmine kevad võtsingi end kätte ja hakkasin suure hooga trenni tegema. Suve alguseks kergenes enesetunne 5kg võrra, siis aga hakkas aiahooaeg ja asendasin jooksu ja jõu treeningud labida käru ja reha trenniga. Kuni viimane kõbla kuuri talvepuhkust nautima läks, püsis ka kaal.

Nii kuu aega tagasi tuli Härra tagatoast infoga, et meil kapp "laste riideid" täis smiley  Väga armas temast nii diskreetselt öelda, et kallis sa peaksid midagi oma kaaluga peale hakkama. Eks ma olen ise ka juba mõnda aega mõelnud, et peaks end uuesti käsile võtma, aga seda ühte sammu mõtlemisest tegudele on väga raske teha. Parema heameelega tõmbaks end peale päevaseid toimetusi diivanile mõnusalt kerra, vaataks filmi ja nokitseks natuke käsitööd teha.

Kes ütles, et hommik on õhtust targem? 16.01.2017 õhtul vedeledes TV ees ja vaadates selgeltnägijate tuleproovi tuli otsus võtta end kokku ja alustada projektiga "Michelini mehike (loe preili) rannavormi".

Kuna minust endast õige menüü koostajat ei ole otsustasin liituda Fitlapi perega. Hea, et tänu minu Härra hoolsusele on meie kapis alati olemas pakk piima ja pudru materjal nii saingi juba järgmine päev alustada. Muidugi keerlesid peas ka kahtlused ja küsimused, et kas minus on ikka nii palju järjepidevust, et suudan menüüd järgida ja mida selle kõige peale minu ''sealiha usku'' Härra ütleb.  Igal juhul, kui läksin neid vahvaid retsepte lapates elevile nagu paks laps kommipoes, kortsutas Härra kulmu ja palus mul asja rahulikumalt võtta. No aga kuidas, siin on ju nii palju põnevat?!?!

 

 
Helen
451 lugemist


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom