140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Üksinda kodus


Mulle kohe üldse ei meeldi öösiti üksi kodus olla… Noh ma mõtlen siis kui mees öösel ära ja lapsed magavad… Siis on alati liiga palju aega mõtlemiseks ja analüüsimiseks. Üldjuhul pole tulemused sugugi nii positiivsed kui loota võiks….

No eilne õhtu oli üks neist üksikutest õhtutest..Mees oli öösel tööl… Mõtlesin oma fitlapis oldud aja peale. Poleks pidanud seda tegema… Mul saab mõne päeva pärast kolm kuud täis ja tegelikult pole ma mitte essugi selle ajaga saavutanud. Olen küll punninud ja korralik olnud (jah, vahepeal ka patustanud aga mitte nii et tulemused peaksid nii hädised olema ) aga terve selle aja peale on kaalukaotust kõigest armetud kaheksa kilo … Vaatan siin teiste lugusid, kes kuuga võtavad sama palju alla kui mina kolmega ja kadestan… tunnen end läbikukkununa. Kolme kuuga pole isegi kahekohalist kaalunumbrit ära näinud. Jah, ma lubasin, et ei stressa enam nii paaniliselt numbri pärast ja ma  polegi seda  teinud… Lihtsalt see pikemaajaline analüüs näitab seda, et ma pole nii tubli kui lootsin, võiksin ja tahaksin olla….

Ei teagi millisesse suunda edasi vaadata.   Kas pusida sama tasa ja targu edasi või teha  mingeid muutusi kaloraažis? No iseenesest ju pisitasa langeb see õnnetu number aga see on tõesti pisitasa…. Tahaks ka juba vapustavaid enne ja pärast pilte, tummakstegevaid saavutusi, pahvikslöövaid numbreid… Pekki, ma oleks õnnelik kui saaks selle paganama kahekohalise numbrigi kätte… No nagu on kah peaaegu käeulatuses juba aga nii kui kasvõi natukene libastun, jääb ikka kättesaamatuks.. 

Ah ärge pange tähele, vahepeal on vajaa ju natuke vinguda ja toriseda kah…  🙂 Ma usun ju tegelikult, et küll need tulemused tulevad ka. Kunagi. Kauges tulevikus… Ma lihtsalt ei taha unistada ebareaalseid asju.Aga no nuta või naera, see miinus neli kilo ei tohiks ju olla ebareaalne aga näe, terve jaanuari jooksul seda tehtud ei saanud. Sain ainult nii umbes-täpselt miinus kaks (heal päeval kaks ja pool)..  

Mnjah… Ei, edaspidi panen mehe luku taha ja ööseks tööle ei lase  😛 

Tsauu

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helen P
77111 lugemist / 30 fänni
Minust

Olen 4 lapse ema,kellel õnnestus oma lisapagas kokku korjata esimese rasedusega. Nüüd üritan oma "õnnenumbrit" kahandada :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea ja lihtne viis toitumine kontrolli alla saada

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom