Patused jutud…

Tere hommikut.

Mina võtan nüüd julguse kokku ja tunnistan ausalt, et eile tegin pattu. Südamest kohe…

See pagana pealesunnitud patt rikkus mu plaanid ära… Mul on terve nädala isutanud grillsaiade järele. No ikka nende ehtsate- suitsuvorsti ja rohke juustuga…  Eile õhtul ei suutnud enam vastu panna ja  tegin need valmis omale. Ise mõtlesin samal ajal, et mnjah, kui need ära söön siis on raudselt kaalutõus garanteeritud..  No nii oligi  🙂 Aga teate mis? Mul jumalast suva… Elama peab kaa ja kui ongi millegi järgi isu, no ma  mõtlen selline, mis muule mõelda ei lase ja  mitu päeva kestab, siis milleks end piinata?

 

 

Mina  küll enam ei tunne, et sellepärast nüüd kuidagi kehvem oleksin, et oma mõtlemisthalvavale isule pärast mitmepäevast vastupunnimist, järele andsin. Ja see on minu meelest väga suur edusamm. Sest varem piitsutasin ma end iga vale ampsu pärast, olin masenduses ja õnnetu…  Eriti kui patust tingituna kaal tõusis korraks…

Ei, see nüüd loomulikult ei tähenda seda, et hakkangi süümepiinadeta valesti sööma, vaid ikka seda, et olen jõudnud järeldusele – isegi kui teen pattu, isegi kui kaal tõuseb sellest natuke siis see pole enam maailmalõpp, sest järgmisest toidukorrast olen jälle joonel  🙂 

Tegelikult on väga vabastav ja hea teada, et hoolimata pisikestest kõrvalekalletest suudan kohe rajale tagasi ronida, mitte ei jää päevadeks patustama (see on see trummi ja pulkade teema ja mul õnneks pulgad kindalt pihus…  😀 isegi kui trumm rändamas käib vahepeal  😛   )

Ja polegi hullu- mu veebruar on siiani olnud ilma mõtlemata ilusti ühtlane ja roheline  😉  Olen uhke enda üle… ( Praegu hakkasin kahtlema kas üldse on veebruar  😛  )

Oh jah – näete, mis üks õnnestunud patukas minuga teeb? Olen nüüd nii õnnelik, et suutsin pattu teha ja selle sama kiirelt selja  taha jätta  🙂 

Kuidas teil pattudega  lugu on?  Kas piitsutate end selle pärast või võtate asja mõistusega ja rahulikult?  Või olete äkki hoopis nii tublid, et pattu üldse ei tee??

Nojah, selline rõõmus patune postitus täna  😀  Veider, kas pole?  🙂 Aga hea küll, tsauu ja olge tublid  😉 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse