140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Patused jutud…


Tere hommikut.

Mina võtan nüüd julguse kokku ja tunnistan ausalt, et eile tegin pattu. Südamest kohe…

See pagana pealesunnitud patt rikkus mu plaanid ära… Mul on terve nädala isutanud grillsaiade järele. No ikka nende ehtsate- suitsuvorsti ja rohke juustuga…  Eile õhtul ei suutnud enam vastu panna ja  tegin need valmis omale. Ise mõtlesin samal ajal, et mnjah, kui need ära söön siis on raudselt kaalutõus garanteeritud..  No nii oligi  🙂 Aga teate mis? Mul jumalast suva… Elama peab kaa ja kui ongi millegi järgi isu, no ma  mõtlen selline, mis muule mõelda ei lase ja  mitu päeva kestab, siis milleks end piinata?

 

 

Mina  küll enam ei tunne, et sellepärast nüüd kuidagi kehvem oleksin, et oma mõtlemisthalvavale isule pärast mitmepäevast vastupunnimist, järele andsin. Ja see on minu meelest väga suur edusamm. Sest varem piitsutasin ma end iga vale ampsu pärast, olin masenduses ja õnnetu…  Eriti kui patust tingituna kaal tõusis korraks…

Ei, see nüüd loomulikult ei tähenda seda, et hakkangi süümepiinadeta valesti sööma, vaid ikka seda, et olen jõudnud järeldusele – isegi kui teen pattu, isegi kui kaal tõuseb sellest natuke siis see pole enam maailmalõpp, sest järgmisest toidukorrast olen jälle joonel  🙂 

Tegelikult on väga vabastav ja hea teada, et hoolimata pisikestest kõrvalekalletest suudan kohe rajale tagasi ronida, mitte ei jää päevadeks patustama (see on see trummi ja pulkade teema ja mul õnneks pulgad kindalt pihus…  😀 isegi kui trumm rändamas käib vahepeal  😛   )

Ja polegi hullu- mu veebruar on siiani olnud ilma mõtlemata ilusti ühtlane ja roheline  😉  Olen uhke enda üle… ( Praegu hakkasin kahtlema kas üldse on veebruar  😛  )

Oh jah – näete, mis üks õnnestunud patukas minuga teeb? Olen nüüd nii õnnelik, et suutsin pattu teha ja selle sama kiirelt selja  taha jätta  🙂 

Kuidas teil pattudega  lugu on?  Kas piitsutate end selle pärast või võtate asja mõistusega ja rahulikult?  Või olete äkki hoopis nii tublid, et pattu üldse ei tee??

Nojah, selline rõõmus patune postitus täna  😀  Veider, kas pole?  🙂 Aga hea küll, tsauu ja olge tublid  😉 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helen P
77110 lugemist / 30 fänni
Minust

Olen 4 lapse ema,kellel õnnestus oma lisapagas kokku korjata esimese rasedusega. Nüüd üritan oma "õnnenumbrit" kahandada :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea ja lihtne viis toitumine kontrolli alla saada

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom