Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Neljapäev :-D

Tere hommikust. Aeg rajal püsimise aruandeks… 😆 Eilne päev läks peaaegu viksilt. Paar tükki arbuusi ronis ainult ülemäära musust sisse 😂 ja kuna õhtul leidsin endale põnevat tegevust, siis õhtusöök kui selline jäi vahele ja sai nahka pistetud koos hilise õhtusöögiga… ( Heeringas ja värske kartul…mmmmm….. 😋) 

Mida põnevat ma eile mööbeldasin? Võtsin kätte ja värvisin terrassi üle… Enne oli selline kummaline roheline, mis mulle üldse ei meeldinud. Terve maja on punane-kollane-valge ja äkitselt terrass on roheline 😮 (jube loogiline, kas pole 😂) Sellest vanast terrassist mul käepärast pilti küll pole aga  Nüüd näeb välja selline : 

Parem ikka kui enne 😉

Siis tuli hullumeelne mõte peenraga jännata 😂 Sundisin mehe kive välja kaevama ja nikerdasin sihkese asja :

 

Aga no siis hakkas juba mõte muud rada jooksma ja nüüd on mu kivipeenra asemel selline meistriteos : 😂😂

 

 

 

See on küll täitsa poolik alles aga nu saab lähipäevil valmis, siis näitan uuesti 😜…. Sellest saab siis puu ümber pink..

Ahha.. siis selline jutt ka 😆 Tänasest algab jälle koos kooli kampaania. Ehk siis kooliasjade kogumine lasterikaste perede lastele. Toimub see neli päeva. Tänasest pühapäevani, üle Eesti Selverites….   Neljapäev- reede kella neljast seitsmeni, laupäeval-pühapäeval kella üheteistkümnest kolmeni…Kellel võimalust on, astuge läbi, poetage korvi kasvõi kustukummike või vihik, sest meie pisikese Eesti peal on palju peresid, kellel pole võimalik oma lastele lubada uusi ja ilusaid kooliasju…  Kõik annetused lähevad selle maakonna perede vahel jagamisele, kus neid korjatakse. Näiteks Rapla asjad Raplamaa peredele, Põlva annetused Põlvamaa peredele jne… Ma ise lähen ka täna ja homme jälle vabatahtlikuks appi asju koguma,  kellel soovi võib ka aitama tulla 😉 

Vat seesugused lood siis täna. Eks homme siis räägin kuis esimene asjade kogumise päev möödus ja mis põnevat juhtus… 😆 

Aga teie olge ikka tublid ja toredad edasi, nagu ikka 😜 Aitab küll lobisemisest. Tsau-pakaa ja uute blogideni 😆Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse