136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Neljapäev :-D


Tere hommikust. Aeg rajal püsimise aruandeks… 😆 Eilne päev läks peaaegu viksilt. Paar tükki arbuusi ronis ainult ülemäära musust sisse 😂 ja kuna õhtul leidsin endale põnevat tegevust, siis õhtusöök kui selline jäi vahele ja sai nahka pistetud koos hilise õhtusöögiga… ( Heeringas ja värske kartul…mmmmm….. 😋) 

Mida põnevat ma eile mööbeldasin? Võtsin kätte ja värvisin terrassi üle… Enne oli selline kummaline roheline, mis mulle üldse ei meeldinud. Terve maja on punane-kollane-valge ja äkitselt terrass on roheline 😮 (jube loogiline, kas pole 😂) Sellest vanast terrassist mul käepärast pilti küll pole aga  Nüüd näeb välja selline : 

Parem ikka kui enne 😉

Siis tuli hullumeelne mõte peenraga jännata 😂 Sundisin mehe kive välja kaevama ja nikerdasin sihkese asja :

 

Aga no siis hakkas juba mõte muud rada jooksma ja nüüd on mu kivipeenra asemel selline meistriteos : 😂😂

 

 

 

See on küll täitsa poolik alles aga nu saab lähipäevil valmis, siis näitan uuesti 😜…. Sellest saab siis puu ümber pink..

Ahha.. siis selline jutt ka 😆 Tänasest algab jälle koos kooli kampaania. Ehk siis kooliasjade kogumine lasterikaste perede lastele. Toimub see neli päeva. Tänasest pühapäevani, üle Eesti Selverites….   Neljapäev- reede kella neljast seitsmeni, laupäeval-pühapäeval kella üheteistkümnest kolmeni…Kellel võimalust on, astuge läbi, poetage korvi kasvõi kustukummike või vihik, sest meie pisikese Eesti peal on palju peresid, kellel pole võimalik oma lastele lubada uusi ja ilusaid kooliasju…  Kõik annetused lähevad selle maakonna perede vahel jagamisele, kus neid korjatakse. Näiteks Rapla asjad Raplamaa peredele, Põlva annetused Põlvamaa peredele jne… Ma ise lähen ka täna ja homme jälle vabatahtlikuks appi asju koguma,  kellel soovi võib ka aitama tulla 😉 

Vat seesugused lood siis täna. Eks homme siis räägin kuis esimene asjade kogumise päev möödus ja mis põnevat juhtus… 😆 

Aga teie olge ikka tublid ja toredad edasi, nagu ikka 😜 Aitab küll lobisemisest. Tsau-pakaa ja uute blogideni 😆

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helen P
71976 lugemist / 30 fänni
Minust

Olen 4 lapse ema,kellel õnnestus oma lisapagas kokku korjata esimese rasedusega. Nüüd üritan oma "õnnenumbrit" kahandada :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea ja lihtne viis toitumine kontrolli alla saada

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva