Mõtlen..

Tere hommikut  🙂

Nagu te ilmselt kõik juba teate, siis ma ikka aeg-ajalt mõtlen selliseid… noh leebelt öeldes omapäraseid mõtteid  🙂 Eile mõtisklesin kaalulanguse teemadel.

Mul on kätte õnnestunud saada ( no kui pisut silma kinni pigistada  ja natuke ümardada) esimesed miinus kümme kilo…No kui päris täpne olla siis 700-800 grammi on sellest veel puudu aga ikkagi.  Ja teate mis – mitte keegi ei märka… No hea küll, üks inimene on märganud muutust aga teda polnud ma  tükk aega näinud kah..  Kas tõesti ongi nii, et kui kaalunumber on kolmekohaline siis pole mingit vahet kui kaalud 100, 110 või 120 kilo? Et see kümme kilo ongi nagu nii muuseas ja eriti midagi ei muuda?  Millal hakkavad teised märkama, et kahanenud oled? Kui kaalulangus -30?  Või ongi asi selles, et asi käib tasa ja targu, mitte nädalaga 15 kg? Ja  need kellega pidevalt suhtled, ei märkagi nii lihtsalt muutust? 

Selles suhtes et ma juba ise näen muutust ja mina olen ju iseenda kõige suurem kriitik… Ma märkan, et mu kõht kahanenud on. Märkan, et talje on välja tulnud, kehakuju on ilusam. Märkan, et riided hakkavad tasapisi suureks jääma. Muide nende riietega on üldse omaette teema  😛  Kuna ilmselt kõik või no vähemalt enamus minu mõõtu inimesi on samas paadis ja kannavad stretskangast riideid, siis ega need nii lihtsalt suureks ei jää  🙂 Need lihtsalt venivad nii palju. Lased korra pesumasinast läbi ja jälle on parajad  😛   Mina vähemalt kannan küll samu riideid, mida kandsin 10 kilo suuremana  🙂 ja häda pole miskit… Ehk nii palju on vahet, et kui enne sai riiete venivus proovile pandud, siis nüüd liiguvad nad seljas vabalt.  😀 

Hea küll, see selleks  🙂 Sujuv teemavahetus.. 

Ma ikka oma profeeli jutuga  😛   Kui kohupiimaga oli mure, et see ei meeldinud ei mulle ega ka kellelegi teisele meie peres, siis nüüd on vastupidine probleem  🙂  Lastele meeldib ka  profeeli jogurt ja nad pistavad selle minu eest pintslisse  😛  Huvitav kas lapsed ikka  võivad seda vabalt süüa? Vast ikka võivad, onju  🙂 Ühesõnaga  seda tuleb hakata hulgi varuma …  😀 

Nonii, sellised jutud saidki täna  🙂 Olge ikka tublid ja  tsauki


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse