140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Mõtlen..


Tere hommikut  🙂

Nagu te ilmselt kõik juba teate, siis ma ikka aeg-ajalt mõtlen selliseid… noh leebelt öeldes omapäraseid mõtteid  🙂 Eile mõtisklesin kaalulanguse teemadel.

Mul on kätte õnnestunud saada ( no kui pisut silma kinni pigistada  ja natuke ümardada) esimesed miinus kümme kilo…No kui päris täpne olla siis 700-800 grammi on sellest veel puudu aga ikkagi.  Ja teate mis – mitte keegi ei märka… No hea küll, üks inimene on märganud muutust aga teda polnud ma  tükk aega näinud kah..  Kas tõesti ongi nii, et kui kaalunumber on kolmekohaline siis pole mingit vahet kui kaalud 100, 110 või 120 kilo? Et see kümme kilo ongi nagu nii muuseas ja eriti midagi ei muuda?  Millal hakkavad teised märkama, et kahanenud oled? Kui kaalulangus -30?  Või ongi asi selles, et asi käib tasa ja targu, mitte nädalaga 15 kg? Ja  need kellega pidevalt suhtled, ei märkagi nii lihtsalt muutust? 

Selles suhtes et ma juba ise näen muutust ja mina olen ju iseenda kõige suurem kriitik… Ma märkan, et mu kõht kahanenud on. Märkan, et talje on välja tulnud, kehakuju on ilusam. Märkan, et riided hakkavad tasapisi suureks jääma. Muide nende riietega on üldse omaette teema  😛  Kuna ilmselt kõik või no vähemalt enamus minu mõõtu inimesi on samas paadis ja kannavad stretskangast riideid, siis ega need nii lihtsalt suureks ei jää  🙂 Need lihtsalt venivad nii palju. Lased korra pesumasinast läbi ja jälle on parajad  😛   Mina vähemalt kannan küll samu riideid, mida kandsin 10 kilo suuremana  🙂 ja häda pole miskit… Ehk nii palju on vahet, et kui enne sai riiete venivus proovile pandud, siis nüüd liiguvad nad seljas vabalt.  😀 

Hea küll, see selleks  🙂 Sujuv teemavahetus.. 

Ma ikka oma profeeli jutuga  😛   Kui kohupiimaga oli mure, et see ei meeldinud ei mulle ega ka kellelegi teisele meie peres, siis nüüd on vastupidine probleem  🙂  Lastele meeldib ka  profeeli jogurt ja nad pistavad selle minu eest pintslisse  😛  Huvitav kas lapsed ikka  võivad seda vabalt süüa? Vast ikka võivad, onju  🙂 Ühesõnaga  seda tuleb hakata hulgi varuma …  😀 

Nonii, sellised jutud saidki täna  🙂 Olge ikka tublid ja  tsauki

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helen P
77153 lugemist / 30 fänni
Minust

Olen 4 lapse ema,kellel õnnestus oma lisapagas kokku korjata esimese rasedusega. Nüüd üritan oma "õnnenumbrit" kahandada :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea ja lihtne viis toitumine kontrolli alla saada

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom