Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kommentaarid

Tere hommikust jälle 😁  Täna vist võin väita, et olen kavas tagasi 😜 Kaal langes jälle ilusti 😉 Niiet oma patukilodega olen tasa hetkel. Jess 😜 Samas vaimus edasi 😁 

Tegelikult mõlgutasin oma mõtteid eilsete blogikommentaaride üle…. Helen ju kirjutas, olen üks neist, kellel kogu aeg midagi juhtub… No ma tean jah…. Ja päris ausalt on see teinekord väga väsitav… Vahest on sihkene tunne nigu needus oleks kaela peal 😂😂 No, et õnn on see kui üks jama saab läbi ja järgmine pole veel kohale jõudnud 😜 Mitte ükski asi ei või minna ilma viperusteta. Isegi kaalulangetamine on nagu Ameerika mäed 😂😂😂 Aga no ju on see siis lihtsalt määratud nii olema, et kõik tuleb läbi raskuste… Per aspera ad astra 😉 (läbi raskuste tähtede poole)

No ja siis Carmeni ja  Matilda kommentaarid… 😁 Ma tegelikult olen ise ka mõelnud, et mu fitlapi aja jooksul on ju olnud mitmeid kordi blogi challengeid… Aga ma pole kordagi auhinnalisele kohale tulnud.  Lugejaid nagu on… Isegi mõni fänn… (Oi kurja kui palju fänne tegelikult 😨 superluks 😁) Aga ikkagi… No üks peamisi põhjuseid on kindlasti see, et ma ei tee oma blogile reklaami. Kes loeb, see loeb.. kes ei taha lugeda, see ei loe ju peale makstes ka 😜  pole ma seda kuskil Facebookis jaganud ega miskit…  Olengi sedasi vaikselt.

Ja üleüldse ma kirjutan nagunii ainult siis kui mul mõte jookseb ja on mida kirjutada…  Mulle endale ei meeldi need nn. "Pastakast välja imetud" kirjatükid  ja ei taha ma ise ka selliseid kirjutada. See on minu kiiks, et kirjutada ja lugeda peaks olema (või vähemalt võiks olla) meeldiv 😁 Ja tegelikult on siin fitlapis palju blogijaid kes väärivadki seda võitu rohkem kui mina. Kirjutavad rohkem ja paremini, jagavad ja möllavad ja hullavad 😜… Küll tuleb ka minu aeg… 😉 

Aga keegi ei keela teil ju ajaviiteks mu blogi seitseteist korda päevas lahti teha ja üle lugeda 😜(okei-okei, nalja tegin 😂)

Vat sellised lood täna 😁 olge ikka tublid edasi nagu ikka 😜 ja nautige ilusat ilma….

Tsau-pakaa ja uute blogideni 😁

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse