136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kommentaarid


Tere hommikust jälle 😁  Täna vist võin väita, et olen kavas tagasi 😜 Kaal langes jälle ilusti 😉 Niiet oma patukilodega olen tasa hetkel. Jess 😜 Samas vaimus edasi 😁 

Tegelikult mõlgutasin oma mõtteid eilsete blogikommentaaride üle…. Helen ju kirjutas, olen üks neist, kellel kogu aeg midagi juhtub… No ma tean jah…. Ja päris ausalt on see teinekord väga väsitav… Vahest on sihkene tunne nigu needus oleks kaela peal 😂😂 No, et õnn on see kui üks jama saab läbi ja järgmine pole veel kohale jõudnud 😜 Mitte ükski asi ei või minna ilma viperusteta. Isegi kaalulangetamine on nagu Ameerika mäed 😂😂😂 Aga no ju on see siis lihtsalt määratud nii olema, et kõik tuleb läbi raskuste… Per aspera ad astra 😉 (läbi raskuste tähtede poole)

No ja siis Carmeni ja  Matilda kommentaarid… 😁 Ma tegelikult olen ise ka mõelnud, et mu fitlapi aja jooksul on ju olnud mitmeid kordi blogi challengeid… Aga ma pole kordagi auhinnalisele kohale tulnud.  Lugejaid nagu on… Isegi mõni fänn… (Oi kurja kui palju fänne tegelikult 😨 superluks 😁) Aga ikkagi… No üks peamisi põhjuseid on kindlasti see, et ma ei tee oma blogile reklaami. Kes loeb, see loeb.. kes ei taha lugeda, see ei loe ju peale makstes ka 😜  pole ma seda kuskil Facebookis jaganud ega miskit…  Olengi sedasi vaikselt.

Ja üleüldse ma kirjutan nagunii ainult siis kui mul mõte jookseb ja on mida kirjutada…  Mulle endale ei meeldi need nn. "Pastakast välja imetud" kirjatükid  ja ei taha ma ise ka selliseid kirjutada. See on minu kiiks, et kirjutada ja lugeda peaks olema (või vähemalt võiks olla) meeldiv 😁 Ja tegelikult on siin fitlapis palju blogijaid kes väärivadki seda võitu rohkem kui mina. Kirjutavad rohkem ja paremini, jagavad ja möllavad ja hullavad 😜… Küll tuleb ka minu aeg… 😉 

Aga keegi ei keela teil ju ajaviiteks mu blogi seitseteist korda päevas lahti teha ja üle lugeda 😜(okei-okei, nalja tegin 😂)

Vat sellised lood täna 😁 olge ikka tublid edasi nagu ikka 😜 ja nautige ilusat ilma….

Tsau-pakaa ja uute blogideni 😁

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helen P
71961 lugemist / 30 fänni
Minust

Olen 4 lapse ema,kellel õnnestus oma lisapagas kokku korjata esimese rasedusega. Nüüd üritan oma "õnnenumbrit" kahandada :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea ja lihtne viis toitumine kontrolli alla saada

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva