137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Iseendas pettunud


Tere hommikust jälle..  

Ma siin eile suure suuga hüüdsin välja, et tagasi kavasse. No tutkit vasja 😈 Kolm söögikorda kavas. Nii tubli, kas pole… 😆 Ja õhtu lõpp läks täitsa pekki. Pugisin kahe suupoolega moskva saiakesi. No ikka terve tonni ja nii et magu valutas pärast ja suhkrulaks lõi pea uimaseks ja südame puperdama…No ma olen ju tegelikult tubli- magus on vaenlane ja ma hävitan vaenlast… 😂😂😂 Ei no ei ole hullu. Mis s*tasti, see uuesti… Öeldakse ju, et harjutamine teeb meistriks. No ju ma siis saan tšempioniks, kui nii palju vigu teen… 😜 

Tegelikult olen ma endas jah natuke pettunud, et õhtu tuksi läks… Aga ei ole viga… Uus päev ja uus katse. Täna lähen šoppama ka. Täiendan oma varusid, et kapist midagi võtta ka oleks. Lähen otsin oma lemmikud üles, siis ei saa enam kavast kõrvale kalduda, kui superkraam kodus ootamas on 😆 😁 ( hea loogika onju 😉) 

No olgem ausad, enam pole ju sihkest ilma ka et mingi grill ja tsill käia saaks. Puhkused hakkavad ka vaikselt läbi saama, niiet need igapäevased või ülepäevased külalised rahunevad ka maha 😂… ja siis saabki jälle viks ja viisakas olla, nii et pole küsimustki 😁 

Kusjuures, mul ongi olnud iga kord kui kurvis välja põrutan, et teele tagasi trügimisel esimene õhtu läheb aia taha. Päris alguses oli ka nii. Suure hurraaga algasin kava ja sama päeva õhtul tankisin jama sisse 😂😂😂 Ise kirusin, et kõva kaalulangetaja ja kavajälgija, ei suuda ühte päevagi vastu pidada 😂Teine päev oli juba palju lihtsam….

Aga siiski…. Hoolimata eilsest pirukarallist, premeeris kaal mind kolme korraliku toidukorra eest poolekilose langusega. No superluks ju 😉 Järelikult peab täna ikka tõesti viks ja viisakas olema…kui motivatsioon lihtsalt sedasi sülle kukub 😁

Usute või mitte aga väljas on täiesti sügise lõhn juba… Igal hommikul kui välja kohvile tulen ja titat pissitama hakkab see järjest enam ninna…. Udu ja jahe õhk… Lehed sahisevad… Meie südamekujuline kastan juba poetab munasid maha, lehed kolletuvad….  oeh…. Natuke on nagu kahju ka….

Aga ikka ei ole hullu… 😆 Sügis on ka ilus. 

Vat nii 😁 olge tublid ja tsau-pakaa tänaseks…

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Helen P
72661 lugemist / 30 fänni
Minust

Olen 4 lapse ema,kellel õnnestus oma lisapagas kokku korjata esimese rasedusega. Nüüd üritan oma "õnnenumbrit" kahandada :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Hea ja lihtne viis toitumine kontrolli alla saada

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva