Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Raamatu “Lihtsad kodused toidud kaalu langetamiseks” eelmüük algas

Meil on sulle uskumatuid uudiseid. Algas raamatu “Lihtsad kodused toidud kaalu langetamiseks” eelmüük.

Oleme viimased pool aastat tegutsenud selle nimel, et anda välja Fitlapi uus raamat. Ja tänaseks on see trükivalmis. Saime just “purki” viimase isuäratava retsepti.

Lihtsad kodused toidud

Lihtsad kodused toidud kaalu langetamiseksSee raamat sündis puhtast praktilisest vajadusest. Meile tundub, et tervislik toitumine liigub viimasel ajal peaasjalikult välismaiste toitude kursil. Kõik uued “tulijad” on paljudele eestlastele võõrad, keerulised ja kallid.

Samas on võimalik vormi saada ja kaalu langetada ka täiesti tavaliste koduste ja lihtsate toitudega. Toitudega, millega enamus meist on ülesse kasvanud. Ja see on miski, mis väärib hoidmist ja kaitsmist. Ja olgem ausad – lihtsad kodused toidud on ka ääretult maitsvad.

Sellest raamatust leiad 43 lihtsat ja kodust retsepti, mille oleme teinud endale omaselt tervislikuks ning sobilikuks kõigile! Ja need maitsevad ka lastele.

Pidasime oluliseks ka seda, et retseptid oleksid arusaadavad ka meie memmedele. Seepärast on selle raamatu toidud valmistatud vaid tuttavatest ja arusaadavatest toiduainetest. 

NB! Ligi pooled raamatu retseptidest on täiesti uued, st neid pole varem üheski toitumiskavas eksisteerinud.

Raamatut saad eelmüügist osta siit.

Raamatus on ka Eesti esimene tervislik kringel

Tervislik kringelKringliteema on viimasel ajal vägagi aktuaalne. Ja võtsime nõuks teha raamatu tarbeks valmis kringli, mida võib täiesti avalikult ilma süümepiinadeta süüa.

Selleks kutsusime endale appi meie oma küpsetusjumalanna Inga Kaljuse, kellega koos mõtlesime välja midagi imelist.

Tulemus sai vapustav. Meie kodu on igatahes kaneeli ja kardemoni lõhna täis.

Kuidas täpsemalt seda kringlit teha, saad teada raamatust. Üks on kindel, see kingel maitseb nagu päris. Ainuke vahe on see, et seal on sees ka palju valku ning kiudaineid, mida tavalistes kringlites kipub nappima.

Personaalsed kogused

Raamatus on iga retsepti juures kogused, mis sobivad erinevate kehakaaludega inimestele. Nagu sa ilmselt tead, me usume personaalsusesse. Igale inimesele on ette nähtud just talle sobilikud kogused. Sellega oleme me raamatus ka arvestanud.

Piiratud kogus raamatuid (kätte enne jõule)

Raamatuid trükime piiratud koguse. Seepärast tasub kiirustada. Ja ka hind on eelmüügist soodsam.

Raamatu hind eelmüügist on 17.99 eurot.

Ps. Raamatu saad kätte hiljemalt 19.detsembril. Piisav aeg, et teha oma kallimatele üks mõnus ja praktiline jõulukingitus.

Raamatut saad eelmüügist osta siit.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod