Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Pressiteade: Fitlapi uus arendusjuht (CTO) on Raul Valge

OÜ Fitlap uueks arendusjuhiks (CTO) sai pikaajalise arenduskogemusega Raul Valge.

Raulil on rohkem kui kümme aastat kogemust erinevates IT valdkonda kuuluvates ettevõtetes, millest väärivad esile tõstmist kindlasti Playtech Estonia, ZeroTurnaround ning Cleveron.

“Rauli suguse kogemusega inimese lisandumine meie tiimi on väga suur samm edasi. Arendame ülemaailmset teenust, seepärast on ülimalt oluline, et kõik töötaks laitmatult,“ ütleb ettevõtte üks asutajatest Heikki Mägi.

Mis on Fitlap?

Fitlap.ee on Eesti suurim veebipõhist toitumisnõustamist pakkuv ettevõte, mille 2019. aasta planeeritav käive ületab 1 miljoni euro piiri. Platvormi on kasutanud üle 200 000 Eesti inimese.

Fitlapi eesmärgid

Fitlapi 2019. aasta peamiseks eesmärgiks on kiire kasv ja jõuline sisenemine välisturgudele.

“Oleme Eestis saavutanud märkimisväärse edu. Nüüd aga on aeg riigipiirid purustada ja teha suuri asju ka väljaspool meie kallist kodumaad. Oleme saanud kinnitust, et meie teenus teeb tõesti tervisliku toitumise inimeste jaoks lihtsamaks. Oleks patt seda muu maailmaga mitte jagada,“ ütleb Mägi.

OÜ Fitlap haldab välisturgudel järgmisi veebilehti: Fitlap.comFitlap.co.ukFitlap.ruFitlap.fiFitlap.frFitlap.lvKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod