Naine, võta mehel kratist kinni!

Naine, võta mehel kratist kinni!Oleme oma tiimiga jõudnud aastatega ühele põhimõttelisele järeldusele. Mis puutub pere tervislikkusesse, siis naine on selles teenäitaja. Enamikul juhtudest on just naine see, kes suunab meest (ja ka tervet peret) kaalu langetama ja tervislikult toituma.

Meie Fitlapi kasutajatest 90% on naised, kes on lisanud oma pereliikmena Fitlappi 12000 meest. Ehk siis väga palju meeste edulugusid saavad alguse just naisest.

Mehed teavad ise paremini

Tean omast käest, et mehed ei taha jälgida mingit programmi, nemad teavad ju ise kõige paremini. Vajalikul hetkel tõmmatakse naisega selle üle vaieldes varrukast “ma tunnen ära, mida mu keha tahab” või “mul on oma süsteem” kaardid. Samas on linnapildis enamus mehi siiski suurte kõhtudega ja väga vormist väljas.

Meie kavaga saat tutvuda tasuta. Sinu keha tänab sind.

 

Vabandan väga, aga meestel pole tegelikult intuitiivselt õrna aimugi, mida nende kehad vajavad. Veel vähem, kuidas tervislikult ja ilma äärmustesse laskumata kehakaalu langetada. Traditsiooniline “pärast kella kuut” mitte söömine ei ole tervislik lahendus.

Ja seepärast peavad naised olema ehk natukene kavalamad neid suunates.

Kratist kinni on ainuke lahendus

Arvan, et naistel tuleb meestel kratist kinni haarata ja seda nii, et mees ei saa arugi. Kuidas seda täpselt teha, jätan iga naise otsustada. Aga mul on teie kavalusse usku.

Enda eeskuju on kindlasti hea algus, sest sellega ei parane mitte ainult sinu mehe tervis, vaid ka sinu laste tervis. Kogu pere hakkab toituma tervislikumalt. Vaevalt, et te eraldi sööte.

Kindlasti tuleb leida lahendus nädalavahetuse traditsioonilistele õlleõhtutele. Mõistan, et päris ära jätta seda ei õnnestu, ent lepi kokku, et see toimub üks kord kuus. See tähendab seda, et ka argipäeva õhtutel ei jooda midagi alkohoolset.

Olen arvamusel, et alkohol on pelgalt üks harjumus. Kuidas ma nüüd siis sõpradega ilma õlleta istun? Lõbusalt saab aega veeta ka ilma alkoholita. Esimene kuu on ehk raske, ent siis läheb märgatavalt kergemaks.

Üleskutse naistele

Seepärast naised, teen teile üleskutse. Kaasake oma mees ka Fitlappi kasutama. Siit on ainult võita. Kaalu langetamine alandab vererõhku ja vähendab koormust südamele. Kõik see kokku tähendab seda, et sinu mees elab kauem.

Ei taha küll väga morbiidseks minna, aga just kuulsin ühest tuttavast, kes oli kõigest 40 aastane, kui süda teda alt vedas. Olen peaaegu sama vana ja ei tahaks kuidagi veel lõpu peale mõtlema hakata.

Kuigi kõik see jutt tervisest on muutunud väikestviisi klišeeks, ei lõpeta me sellest rääkimist enne, kui meie Eesti meeste keskmine eluiga tõuseb naistega samale tasemele. Hetkel oleme meestena naistest peaaegu 10 aastaga maas.

Lõpetuseks toome 5 näidet meie autahvlilt. Need kuus meest on juba läbi teinud uskumatu muutuse. Eeskujud missugused.

Bärbel Salumäe kallis kaasa

Bärbel SalumäeNagu ikka kuldne tõde on: koos on lihtsam.
Olgu siis koos sõpradega, veel parem koos perega.
Paremal pool 2015 sügis, vasakul 2017 jaanuar. Käidud on üles alla. Vasakule ja paremale. Õnneks rohkem aga mööda õiget teed ja otse.
Piltide vahe mehel -7 kg ja minul -11 kg.
Suur tuhin kavast kinni pidada tuli siis, kui sai hakatud taas spordiga rohkem tegelema (2016 sept). Kaalulangus ei ole teab, mis kiire olnud ja isegi ütleks, et see on hea, sest sporti tehes on nahk ka kenasti kaasa tulnud langusega ja ei ole nö “vedruks” muutunud (kui kõht välja arvata, see võtab veel palju palju aega ilmselt).
Aga esmane eesmärk on minul käes ja nüüd härral ma ei luba enam langetada.
Ise tahaks veel mõne kilo sünnipäevaks alla saada:-)

.
Tatjana Nikolajeva‎ ja tema kallis kaasa

Tatjana Nikolajeva‎Vahe meil mõlemal olemas, eks 🙂 ?
2 kuud!
Armusin fitlapi.

 

 

 

.
Reigo Linholm (- 18 kg)

Reigo LinholmKolme kuuga 18 kg kergemaks?
Jah, see on võimalik 🙂 .

 

 

 

 

.
Rainis Pajumäe (- 17 kg)

Rainis PajumäeLasin ennast aastatega täitsa käest ja laiskuseuss oli ikka suur ja kole.
Proovisin ka erinevaid toitumiskavasid, aga laiskus ja mugavus said alati võitu, kuni avastasin Fitlap’i eelmise aasta septembris.
Kaalunumber oli siis 102 kilo meheilu, sai alustatud suure hurraaga ja kaal langes 97-e peale, aga korraks jäi asi ikka soiku.
Uue hingamise leidsin jaanuaris ja hakkasin enda kallal tööle, jälgisin kavasid, loobusin ka alkoholiga liialdamisest ja veebruarist hakkasin trenni tegema.
Praeguseks on meheilu vähem, aga enesekindlust see eest tublisti rohkem ja kaal näitab 85 kilo.
Suured tänud Fitlapi meeskonnale selle suurepärase programmi eest ja tänud ka teile, kallid kaasvõitlejad motivatsiooni ja toetuse eest :-).

 

Heiki Sannik (- 10 kg 2,5 kuuga)

Heiki Sannik Alustasin fitlap.ee kasutamisega 30. september 2015 ja algkaal oli 98 kg ja midagi pealegi.
Teadsin alguses juba, et programm toimib hästi, kuna olen kasutanud ka aastaid tagasi kaalustalla.ee toitumiskavasid.

 

 

 

Tutvu meie kavadega tasuta. Sinu keha tänab sind!

Naised, oleme kokku leppinud?

Parimat
Heikki


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse