140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Uued maitsed!


Täna tabasin end mõttelt et nii hästi pole vist kunagi söönud ja nii palju ka kindlasti mitte! Ei tea kas magu välja ei veni 😂 Lapsedki arutlesid lõunalaua ääres, et nii ikka külla kõhnaks ei saa ja emme paneb ikka täiega segast ja on midagi väga sassi ajanud. No nüüd pean neile kohe kindlasti tõestama, et saab ikka küll. Lapsed on minu toitudest ikka kohe väga huvitatud, eriti kui miskit uut teen. Ja vot uute asjade proovimisega saab ikka nalja ka. Tahtsin hirmsasti eile õhtul omale suutis teha, keefirit, mangoga, banaanide ja lisasin kanepiseemneid. Tunnistan ausalt, pole kunagi mango proovinud.Esiteks polnud mul õrna aimugi kuidas seda süüakse, koorega või ilma! Kuidas ma teda puhastan jne. No mis seal ikka pikalt arutada, lõin siis aga noa sisse, et lõikan pooleks, küll siis näha ole. Aga no mida üllatust kui tuli välja, et seal sees veel miskit segab minu püha üritust. Tulin uuele ideele, lõikan sektoriteks nagu, no ehk siis tuleb tükk ilusti tõmmates ära. Lõpuks ei jäänud ikka muud üle kui võta appi Kõik võimas internet ja YouTube. No ühe sektori olin ma ikka juba suure pusimise peale kätte ka saanud. Ja siis selgus karm tõde, kui ma vaatasin selle onuke mango ja enda oma siis sain aru küll, miks mul see värk nii raske oli!! See mango oli lihtsalt täiesti toores mul, kõva kui kivi. Kui mees videos lusikaga viljaliha koorest eraldas nagu oleks see või, siis mina oleks oma lusika peaaegu ära murdnud nii. Hea, et nuga peale hakkas 😂 Teinekord olen targem! Aga mulle maitse väga meeldis ja mu kamp kahejalgseid oli ka muidugi kohe kohal ja maitsmas. Neile ka meeldis aga tundus natuke liiga hapu. Ma muidugi arvan, et see veidi liigne hapukas oli seotud ikka sellega, et tegu polnud sugugi küpse viljaga. Nüüd siis aeg proovida smuutit teha, ka esimene kord mul muide. Sain hakkama! Ja nüüd aeg lisada kanepi seemned… Vot need mulle ei meeldinud, esimene mõte oli nad sealt välja kookida. Täitsa vastikud olid, ausõna. Aga smuutit sai joodud ja jäin täitsa rahule. Täna õhtuks tegin aga hoopis huvitavat rooga banaani tassiroog või midagi sellist oli vist õige nimi. Taas kord muutsin ja vahetasin natuke toorainetega, et ära kasutada asju mis muidu käest ära lähevad. Oi, oi kui maitsev see oli!!Muidugi prooviti kohe ka "komisjoni" poolt üle ja heakskiit sai antud ka nende poolt. Homme, ootab meie pere ees üks suur tassiroogade valmistamise õhtu 😉 Ilusaid maitseelamusi soovin ka kõigile teile!! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heidy Makotkina
8075 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna siin on palju häid ja maitsvaid retsepte ja hea treeninguga. Ja kogu arvutamine tehakse ära minu eest, eriti kuna ise ei oska seda teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom