141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Tegus päev ja kasulik ost!


Täna ärkasin kindla sooviga, saada omale nii hädavajalik köögikaal! Kuna oli niikuinii plaanis Tartu minna siis oli nüüd veel üks kindel põhjus, miks minna 😉 Ilmataat muidugi minuga kööstööd juba teist päeva ei tee, minu kullakallis Chrysleri preili lihtsalt otsustas ära kooleda. Kange nagu ma olen siis nii lihtsalt alla ei anna,  veidi aku laadimist ja minu truu suksu nurrus jälle 😂Käisin kõik poed läbi, vaatasin ja puurisin hindu ja õnneks otsustasin siiski kohe mitte osta. Hinnad ikka üle 20 euri. Läksin siis Rimisse ja mõtlesin, et kiikan siis õige sinna riiulite vahele ka ja oi seda rõõmu kui leidsin täiesti korraliku kaalu hinnaga 7.99!!!Nüüd siis mul truu kaaslane olemas, no küll oli mugav õhtust süüa.Lõunat sõin aga Lõunakeskuses, kuna seda mis mul plaanis oli süüa ma sealt ei leidnud siis kaalusin omale hunnikus vabavara ja täiendasin seda kana fileega ja paari feta (v mozarella) juustu palliga, lõuna sai hea ja maitsev. Ja usun, et ka kalorite suhtes päris ok 😊👍 Vahest on hea kui saab suurde keskusesse, selline rikkalik vabavara valik, väiksematest kauplustest on peale tomati, kurgi ja maitse rohelise harva ka miskit paremat saada. Nüüd siis kapp jälle head paremat täis ja saab rikkalikult salateid toidu kõrvale teha. Nädalavahetustel ootab meie pere ees puhkus Strand-spa-konverentsihotellis, peale suvepuhkuse pole lastega koos puhkama saanudki. Nii, et 2 päeva peab vaeva nägema kuidas oma toidukavast kinni pidada 😕 Hommikusööki sööme koha peal ja selle pärast ma eriti ei põe, söön aga soolast putru  või luban endale mõne võiku ja rikkalikult rohelist kraami siis peaks ju enam-vähem korras olema.Ma arvan, et kui retsepte uurida suudan ka kohapeal hommikusöögi kokku keerata 😂 Lõuna ja õhtuga võib keerulisemaks minna aga ma usun, et suudan ikka korralik olla. Eks on neid retsepte siin omajagu juba ka proovitud ja uuritud, nii et kogused ju enam-vähem teada. Õhtusnäkki saab ju omale ka kohapeal edukalt teha. Igatahes kaalu võtan kaasa 😀ja kui mu mees ennem arvas, et ma olen lolliks läinud siis kui ta kohvris kaalu näeb, kujutage ta reaktsiooni siis ette 😂 Ja äkki isegi luban endale ühe patupäeva, mõõdukalt patuse ma luban 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heidy Makotkina
8170 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna siin on palju häid ja maitsvaid retsepte ja hea treeninguga. Ja kogu arvutamine tehakse ära minu eest, eriti kuna ise ei oska seda teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom