141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Tasa sõuad, kaugele jõuad!


Ongi 10 päeva möödas hetkest mil otsustasin7end kätte võtta. Kindlasti saab palju paremini aga, esialgu olen täitsa rahul. Alustasin kaaluga 67 kilo, täna näitas kaalunumber aga 65.5!!Vahepeal küll on tunne et kaal teeb trikke aga noh ehk tundub. Vaatan homme veel hommikul üle 😊 Paar päeva maadlesin mingi vastiku kurguviirusega, see ka mõjus kindlasti sest trenni ma ei teinud vist lausa  3 päeva 😑 no lihtsalt ei jõudnud. Homme aga on käes minu kaua oodatud Spasse sõit 😕 Muidugi tahan ma väga väga puhata ja eriti seekord, kuna kaasa tuleb terve pere. Õigemini küll kahejalgsed, neljajalgsetele sai valvaja kohale kutsutud 😂 Vähemalt proovin enam-vähem oma toite valida, kuna spas sööme ainult hommikust siis päevased söögikorrad tekitavad mulle veidi muret. Õnneks oli siin just paar päeva tagasi üks artikkel selle kohta, kuidas puhkusel toituda ja millest malli võtta. No nii õigel ajal sattusin seda lugema. Tagasi tulles tahan natuke rohkem vaeva näha toitude valimisel. Siiani olen läinud lihtsamat teed, omlett, pasta, riis tatar ja mõned suutis olen ka teinud. Tahaks midagi head. Liha, juustu, jne jne. Huvitav, et isegi toorsalatitest hakkan ära tüdinema, peaks selle hapukapsa vastu vahetama. Vot nt sinkide ja lihade koha pealt olen täitsa hädas, ei leia õiget sinki(peale 1%kana ja mingi veisesingi leidsin ka, kus rasva %klappis) aga need ka viilutatud. Tahaks lahtist osta mingit aga kuskohast ma need rasva % saan? No Rimis ükspäev kiusasid müüjat aga tolku oli vähe, ükski sink ei olnud õige, vähemalt mitte kanaliste oma 😑 ja müüja ei olnud ka eriti õnnelik selle ülekuulamise pärast. Vabandasin ja selgitasin olukorda 😊😂 ausalt, piinlik oli. Sama teema toorjuustudega, kõik vahetus võimaluse ju meelde ei jää ja siis ei teagi millist võtta 😕Pruun riis mulle ei maitse, mingi imelik kõrvalmekk nagu oleks, ehk tundus, ei tea aga peale esimest korda ma rohkem seda teinud pole 😕 Ja see kõige tähtsam uudis, mul on pidevalt magusa isu, sure või maha noh!!! Ja ma ei ole kunagi magusat armastanud, ehk siis ainult väikse lapsena!! Täna avastasin end poes šokolaadi jõllitamas 😂 no küll oli kiusatus suur aga ei, ma pidasin vastu!! Huvitav ainult kauaks….. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heidy Makotkina
8169 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna siin on palju häid ja maitsvaid retsepte ja hea treeninguga. Ja kogu arvutamine tehakse ära minu eest, eriti kuna ise ei oska seda teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom