140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Alles alguses! Aga juba kergemini 😊


Tänane, päev(04.02) oli juba parem kui eelmine 😊 Nõuandeid ja soovitused tugigrupis tegid oma töö! Tänud kõigile kes viitsisid ja leidsid aega minu hädaldamisele fbs reageerida ja mind innustada ja juhendada. Endale üllatuseks avastasin, et nii mõnigi minu tuttav ja sõber kasutab ka Fitlapi abi. Kes kirjutas otse sõnumitesse,kes kommentaaridesse, nii tore on teada et kui on mingi mure või midagi jääb arusaamatuks on abi kohe võtta 😊 Igatahes tegin omale kõik puust ette ja punaseks. Alustasin siis sellega et lugesin läbi (korralikult)  kõik juhendid, tegin selgeks mis on vabavara jne. Vabavara kohta kavatsen homme teha a omale ka nimekirja, mis leiab omale auväärse koha külmikul 😊 Siis on kogu aeg silme ees. Vaatasin hoolega üle oma menüü ja tegin selle endale sobivaks ja lihtsamaks. Alustasin siis nii nagu soovitati, teen ühte toitu mitmeks korraks ja säästan aega ja raha. Õhtul kui juba pisikesed jüngrid magasid muutsin seda veelgi lihtsamaks, nimelt suutsin kokku panna omale hea menüü kuni 09.02 sellest mis mul juba koju varutud on 😊 (juurdeosta tuleb vaid paar üksikut asja) Esialgu oli mu menüü ikka nii kirju, et sellest kraamist oleks saanud kolme päeva toidud tehtud. Muidugi oleks tekkinud hunnik nn jääke mida sügavkülma toppida.Alustan lihtsamatest asjadest, samas tutvun ka uute maitsetega veidi. Uskuge või mitte aga ma ei ole mitte kunagi proovinud mangot 😕 ei teagi miks, kui järele mõelda. Täna olin nii tubli et eile tegemata jäänud treening sai tehtud ja rohkemgi veel, ise olen rahul ja laps lõi ka kampa, oli tore koos veedetud (loe_higistatud) aeg. Sööki on kapis lausa kolme toidukorra jaoks  olemas, seega vähem aega köögis, rohkem perega. Ja kõht on täitsa täis. Portsud tunduvad mulle väga suured ja on täitsa tegemist, et need ära süüa.Sõin siiski, kõik 4 einet. Viimase eine valisin omale porgandid ja pähklid, neid oli siis hea vaikselt krõbistada sest ausalt kõht oli õhtusöök ist täitsa täis alles. Järgnevatel päevadel valisin omale supi ja kapsa hautise, ka neid kavatsen teha mitmeks korraks kohe siis hea võtta kapist. Karbi majandus tahab muidugi harjumist, tundub nagu minu riiulis on rohkem süüa kui tervel mu perel kokku 😊 Lapsed ikka vaatavad ja uudistavad, tänasest omletist olid nad igatahes väga vaimustuses, nii et tundub et uus põlvkond "Fitläppareid" kasvab jõudsalt peale 😉 Olen rahul, kõht on täis ja meel on hea, mis sa hing veel oskad tahta 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Heidy Makotkina
8074 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kuna siin on palju häid ja maitsvaid retsepte ja hea treeninguga. Ja kogu arvutamine tehakse ära minu eest, eriti kuna ise ei oska seda teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom