Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

8.-9. päev

Hommikul ärkasin kell 7, muidugi jälle pool tundi trenni ja tundub, et lihasmass on hakanud kasvama jube ruttu võtab higistama ning peale trenni isegi kui pesus käidud tõmbab naha märjaks, see on muidugi ainult hea seega kulutan kaloreid ka peale trenni :). Siis muidugi süüa tegema jälle, kui kõht täidetud läksime pojaga sõbranna juurde kutsus puhapäeval tehtud kooki sööma. Otsustasime ratastega minna kuid veidi kodust eemal jooksis lapse rattal kett maha, tulime siis koju tagasi, kuna ise ma seda ketti tagasi peale ei saanud, otsustasin ta pakiraamile võtta nii, et lisa koormus mulle :P. Lõpuks jõudsime siis kohale, ühe tüki muidugi proovisin, et teada saada kuidas välja tuli aga väga hea oli, kaks tunnikest veetsime siis seal aias mõnusalt aega ja oligi aeg koju liikuda, et jälle kööki vaaritama asuda. Peale sööki veidi telekavaatamist, pesupesemist ja oligi õhtusöögi aeg käes ning jälle leidsin end köögist kokkamast. Peale seda võtsin koera pügamise ette, karv oli juba pikaks kasvanud ja kuna jaanideks läheb maale siis hea ka puuke märgata, seega kaks tundi pügamist ja koer oligi kasukast lahti. Järgmiseks tuli lapse juuksed ära lõigata needki olid pikaks kasvanud, tänane õhtu möödus täieliku juuksuri täheall 🙂 . Väljas muidugi hakkas padukat tulema mõtlesin, et ootan tunnike siis jääb vast üle ja saab koeraga välja minna aga seda muidugi ei juhtunud, mis mul siis muud üle jäi kui säärikud jalga vihmavari kätte ning koeraga jalutama, 20 minutit vast jalutasime, sest koer tükkis ka kiirustades kodu poole tagasi. Kodus pesin siis koera ära nagu ma alati peale pügamist teen, muidu väikseid karvu elamine täis. Viimase söögi aeg oligi kätte jõudnud seekord viinamarjad hallitusjuustuga, mõnusalt kerge õhtusöök.

Kolmapäeval ärkasin kell 8, muidugi pool tundi trenni, pesus käik, söögi tegemine ja siis päeva plaani kallale. Tahtsin enne jaani elamise ära koristada, seega kogu päev oli koristamise täheall lisaks veel pesupesemine, vahepeal pidi muidugi ka süüa tegema. Kella 16 ajal tulid minu vanemad lapele järele, kuna poja tahtis mana ja papa juurde minna järgmisel päeval juba ju maale minek mida ta väga ootas. Ülejäänud õhtuga siis jalgratta sõit ja koeraga välja minek, seekord jalutasime 5,7km ja jõudsin isegi enne mehe töölt tulekut koju. Õhtusöögiks jälle viinamarjad hallitusjuustuga ja kahekesi telekavaatamine kuniks mõlemad selle taha magama jäime 😛 .

Ootan juba homset, tõotab vahva päev tulevat 😉

HediKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse