Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

6.-7. päev

Pühapäevase päeva ma sisuliselt magasin maha ärkasin alles kell 13, kuna trennivaba päev siis sai seda endale ka lubada. Esmajoones siis kohvi ja süüa tegema. Õnneks sööme terve perega toitumiskava järgi nii, et eraldi sööki teistele ei pea tegema hakkama. Peale söögitegemist lebotasin kuni kella 15ni teleka ees, siis otsustasin end liigutama hakata, kuna kella 16ks pidin sõbrannale appi kooki tegema minema. Jõudiski sõbranna siis järele, kõige pealt siis kahes poes toiduainete tagaajamine ja siis kooki tegema. Kook sai vast tunniga valmis, koju aga otustasin jalutada. Koju jõudes tegin kähku söögi kinnitasin keha ja koeraga välja. Sai ära kõnnitud 6km nii, et üks korralik jalutuskäik 😛 aga ega hea seltskonnaga aru saagi kuidas aeg ja kilomeetrid muudkui lendavad. Muidugi koju jõudes olin ikka parajalt väsind, seega uni tuli ruttu ja hea 🙂 .

Esmaspäeval ärkasin kell 8 vahelduseks, jälle pool tundi trenni nagu kord ja kohus, pessu ning süüa vaaritama 😛 . Siis natuke koristamist ning juba uus söögikord käes, peale seda aga lapsega välja, maja taha kus juba 7 last ees mängimas 🙂 . Emmed said muidugi mõnuga juttu puhuda. Varsti oligi kolmanda söögi aeg käes nii, et jälle kööki vaaritama, peale seda koeraga välja. Seekord kõndisime ära 7,8km, enesetunne peale sellist kõndimist on ikka super ja uni on ka rahulikum ning sügavam. Peale jalutuskäiku oli eel üks toidukord jäänud, olin ennist nimelt šokolaadikreemi valimis teinud nii, et nüüd sain siis seda nautida 😉 . "Sõbrannad" hakkavad ka raisk külla tulema, keha annab juba märku, minul on millegi pärast nii, et lähen alati nädal enne paiste, keha vist sälitab kõik vedeliku ja seepärast läks tänane kaalumine ka vett vedama, kuna sellel ajal kaalun alati üks kuni kaks kilo rohkem. Pean nüüd nädala kannatama ennem kui saan õiged tulemused nii mõõtmisel kui kaalumisel, siis saaks siia ka jagada kui hästi eesmärgi poole püüdlemine sujub 🙂 . Suitsetamise maha jätmisega väga edusamme pole, pean ikka selle kohapealt end rohkem kätte võtma ja lihtsalt ei ütlema, aga eks ma püüan edasi.

HediKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse