137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

6.-7. päev


Pühapäevase päeva ma sisuliselt magasin maha ärkasin alles kell 13, kuna trennivaba päev siis sai seda endale ka lubada. Esmajoones siis kohvi ja süüa tegema. Õnneks sööme terve perega toitumiskava järgi nii, et eraldi sööki teistele ei pea tegema hakkama. Peale söögitegemist lebotasin kuni kella 15ni teleka ees, siis otsustasin end liigutama hakata, kuna kella 16ks pidin sõbrannale appi kooki tegema minema. Jõudiski sõbranna siis järele, kõige pealt siis kahes poes toiduainete tagaajamine ja siis kooki tegema. Kook sai vast tunniga valmis, koju aga otustasin jalutada. Koju jõudes tegin kähku söögi kinnitasin keha ja koeraga välja. Sai ära kõnnitud 6km nii, et üks korralik jalutuskäik 😛 aga ega hea seltskonnaga aru saagi kuidas aeg ja kilomeetrid muudkui lendavad. Muidugi koju jõudes olin ikka parajalt väsind, seega uni tuli ruttu ja hea 🙂 .

Esmaspäeval ärkasin kell 8 vahelduseks, jälle pool tundi trenni nagu kord ja kohus, pessu ning süüa vaaritama 😛 . Siis natuke koristamist ning juba uus söögikord käes, peale seda aga lapsega välja, maja taha kus juba 7 last ees mängimas 🙂 . Emmed said muidugi mõnuga juttu puhuda. Varsti oligi kolmanda söögi aeg käes nii, et jälle kööki vaaritama, peale seda koeraga välja. Seekord kõndisime ära 7,8km, enesetunne peale sellist kõndimist on ikka super ja uni on ka rahulikum ning sügavam. Peale jalutuskäiku oli eel üks toidukord jäänud, olin ennist nimelt šokolaadikreemi valimis teinud nii, et nüüd sain siis seda nautida 😉 . "Sõbrannad" hakkavad ka raisk külla tulema, keha annab juba märku, minul on millegi pärast nii, et lähen alati nädal enne paiste, keha vist sälitab kõik vedeliku ja seepärast läks tänane kaalumine ka vett vedama, kuna sellel ajal kaalun alati üks kuni kaks kilo rohkem. Pean nüüd nädala kannatama ennem kui saan õiged tulemused nii mõõtmisel kui kaalumisel, siis saaks siia ka jagada kui hästi eesmärgi poole püüdlemine sujub 🙂 . Suitsetamise maha jätmisega väga edusamme pole, pean ikka selle kohapealt end rohkem kätte võtma ja lihtsalt ei ütlema, aga eks ma püüan edasi.

Hedi

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Hedi Haugas
7575 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Siin on nii hea mitmekesine menüü, soolasest magusani. Algul mõtlesin küll, et kas kõhu üldse täis saab, aga selgus hoopis vastupidine ei jõua teinekord kõike äragi süüa ;)Nii hea on teha endale nädala söögikava valmis, poest kõik asjad varuda ja ainult söögitegemise vaev jääbki :)Soovitan soojalt!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom