Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

4.-5.päev

Järgmisel päeval peale sõbranna pulapäeva olin ikka parajalt läbi omadega, ärkasin alles kell 10 ja siis oli küll isu trenn vahele jätta, aga lubadus oli lubadus nii, et pool tundi trenni sai ikkagi tehtud. Peale seda siis jälle kööki süüa tegema, polnud ammu putru söönud ja kuna laps ka soovis just putru siis saigi seda tehtud. Peale seda sai nauditud natuke teleka taga istumist ja oligi varsti käes juba uue söögi aeg, seega jälle kööki. Elamine oli ka vahepeal jälle nii liivaseks muutunud, et otsustasin koristada, tunnike läks ka sellele. Siis sai lapsega välja mindud palli mängima ja ratastega sõitma, koju jõudes oligi juba kolmas söögikord kätte jõudnud nii, et jälle padavai kööki vaaritama :P. See päev möödus rahulikult vahelduseks, koduste toimetuste saatel, Õhtuks tegin veel sellel korral magustoitugi nimelt leivamagustoitu. Aeg oli laps magama sättida ja ise hakata ettevalmistusi tegema homseks pulmakingiks, nimelt otsustasin ise koti kududa kuhu vanarahva traditsioonide järgi käis sisse sool, leib ja raha (pulmakott). Kuna päts leiba tundus iliiga tavaline siis tegin südamekujulised küüslauguleivad pipargoogivorm oli asendamatu 🙂 . Koti kudumisega läks muidugi aga aega, kuna tegin südamed ka sisse, öösel kella 2 ajal tegin pausi kui pool kotti valmis oli ja käisin lõpuks koeraga väljas ära, seekord muidugi pool tunnikest ainult. Kui kudumi taha tagasi jõudsin tahtsin küll ainult pea padjale toetada ja sinna jäädagi, aga kuna homme oli pulmalaud juba kell 14 ning tühjade kätega ei saa ju minna pusisin aga edasi, lõpetasin lõpuks kell 4.30 hommikul jäi veel ainult viimistlemine ja seda otsustasin hommikul ärgates teha. Magama sain kell 5 uni oli hea 😉 .

Hommikul ärkasin kell 10.30, õnneks oli täna trennivaba päev nii, et kohvi ja süüa tegema esmajoones. Kui kõht täidetud võtsin jälle kudumi kätte, et ära viimistleda, sellega läks vast tunnike koos küüslauguleibade, soola ja raha pakkimisega. Kui valmis sai, jäin ise küll väga rahule, sellist kinki tahaks isegi saada 😛 . Hakkasin siis ennast ja last korda sättima, sest kell oli juba üks saanud. Väljas oli tol päeval ju meeletu tuul, õnneks aga elab sõbranna otse minu maja taga nii, et kaks sammu ja kohal. Laud oli heast ja paremast lookas, seega ülejäänud päev kulges patustamise tähe all, võtsin kõike lihtsalt vähe mitte ei kuhjand taldrikut täis. Kook oli ka super hea, seda sõin ka väiksema tüki ja muidugi kaks klaasi šampust ka ei puudunud. Koju jõudsime lõpuks kell 21 ja ega ma siis kodus enam ei söönudki, sättisin end vaid pikemale jalutuskäigule koeraga ja hiljem teleka taha kuhu ma ka magama jäin 😛 

Õhtu oli igatahes super 🙂

HediKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse