Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

2.päev

Jäi nüüd palju päevi vahele kirjutamisega, kuna liiga palju tegemisi oli. Kirjutan siis nüüd tagant järgi, vähemalt niigi palju kui meeles on 🙂

Teine päev möödus aga kenasti, kuigi kiirelt. Hommikul 6.30 ülesse, 30 minutit trenni, pessu ja laps lasteaaeda. Koju hommikusööki valimistama ja muidugi seda nautima. Siis tuli üks korralik koristustiir kodus, elamine ju ainult minu päralt kõige ideaalsem aeg koristamiseks 😉 Kodu läikima löödud ja süüa tegema, neli tundi olid lennanud nagu nalja, söök valmis ning söödud. Siis tuli ennast linna sättima hakata, oli vaja veel pruudile juukse kaunistused soengusse leida. Linna läksime muidugi jalksi koos pruudi ja tema tütardega ega muidu need rasvad ju ei kao 😀 Mööda poode kolamine võttis ikka omajagu aega, vaatasin juba, et järgmine söögikord käes aga ei olegi veel koju jõudnud, võtsin siis linnast ühe kohvi, et natukegi nälga kustutada. Kui lõpuks koju jõudsin, vaatasin mõne kerge ja kiire retsepti, et kõhtu ruttu täita. Mina olin nüüd küll pruudiga jändamisest prii, sest õde tuli proovimeiki talle tegema, aga selle eest oli mul pruudi kõige pisem piiga kanseldada (pooleteise kuune). Lapsed mulle endale väga meeldivad ja piigaga sain ka ülihästi hakkama, isegi magama uinutasin piiga. Aga kuna mu enda poeg on väga elav ja kohati ka lärmakas, siis pani mind küll mõtlema, et ma ei kujuta ette küll endal nii pisikest titte veel olema. Siis vist küll käiks vanem laps sokk suus ringi 😛 Lõpuks kui koju rahu ja vaikus saab olin päevast ikka üdini väsinud. Aga söök oli ka veel õhtuks vaja teha nii endale kui perele. Nii, et hakkasin siis jälle köögikatat mängima. Lõpuks siis oli aga veel koeraga vaja välja minna, kuigi hea meelega oleks voodi pikali heitnud ja sinna jäänudki kuni hommikuni. Koeraga sai siis ka ikka pikem ring ette võetud, kuskil tunnike sai jalutatud. Lõpuks kui koju jõudsin oli kell juba üksteist läbi, mõttes vaid pehme padi ja teadmine, et homme tuleb vara ärgata ja veel tegusam päev kui täna. Käisingi kiirelt pesus ja ruttu voodisse, et ikka homseks ka energiat jaguks.

HediKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse