137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

2.päev


Jäi nüüd palju päevi vahele kirjutamisega, kuna liiga palju tegemisi oli. Kirjutan siis nüüd tagant järgi, vähemalt niigi palju kui meeles on 🙂

Teine päev möödus aga kenasti, kuigi kiirelt. Hommikul 6.30 ülesse, 30 minutit trenni, pessu ja laps lasteaaeda. Koju hommikusööki valimistama ja muidugi seda nautima. Siis tuli üks korralik koristustiir kodus, elamine ju ainult minu päralt kõige ideaalsem aeg koristamiseks 😉 Kodu läikima löödud ja süüa tegema, neli tundi olid lennanud nagu nalja, söök valmis ning söödud. Siis tuli ennast linna sättima hakata, oli vaja veel pruudile juukse kaunistused soengusse leida. Linna läksime muidugi jalksi koos pruudi ja tema tütardega ega muidu need rasvad ju ei kao 😀 Mööda poode kolamine võttis ikka omajagu aega, vaatasin juba, et järgmine söögikord käes aga ei olegi veel koju jõudnud, võtsin siis linnast ühe kohvi, et natukegi nälga kustutada. Kui lõpuks koju jõudsin, vaatasin mõne kerge ja kiire retsepti, et kõhtu ruttu täita. Mina olin nüüd küll pruudiga jändamisest prii, sest õde tuli proovimeiki talle tegema, aga selle eest oli mul pruudi kõige pisem piiga kanseldada (pooleteise kuune). Lapsed mulle endale väga meeldivad ja piigaga sain ka ülihästi hakkama, isegi magama uinutasin piiga. Aga kuna mu enda poeg on väga elav ja kohati ka lärmakas, siis pani mind küll mõtlema, et ma ei kujuta ette küll endal nii pisikest titte veel olema. Siis vist küll käiks vanem laps sokk suus ringi 😛 Lõpuks kui koju rahu ja vaikus saab olin päevast ikka üdini väsinud. Aga söök oli ka veel õhtuks vaja teha nii endale kui perele. Nii, et hakkasin siis jälle köögikatat mängima. Lõpuks siis oli aga veel koeraga vaja välja minna, kuigi hea meelega oleks voodi pikali heitnud ja sinna jäänudki kuni hommikuni. Koeraga sai siis ka ikka pikem ring ette võetud, kuskil tunnike sai jalutatud. Lõpuks kui koju jõudsin oli kell juba üksteist läbi, mõttes vaid pehme padi ja teadmine, et homme tuleb vara ärgata ja veel tegusam päev kui täna. Käisingi kiirelt pesus ja ruttu voodisse, et ikka homseks ka energiat jaguks.

Hedi

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Hedi Haugas
7546 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Siin on nii hea mitmekesine menüü, soolasest magusani. Algul mõtlesin küll, et kas kõhu üldse täis saab, aga selgus hoopis vastupidine ei jõua teinekord kõike äragi süüa ;)Nii hea on teha endale nädala söögikava valmis, poest kõik asjad varuda ja ainult söögitegemise vaev jääbki :)Soovitan soojalt!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva