137750 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

12.päeva


Hommikul ärkasin kell 11 alles, kuna õhtu oli nii palav siis ei tahtnud uni kuidagi tulla ja alles kella 3 ajal öösel sain magama. Muidugi kohvi ja süüa tegema nagu hommikud ikka, nii nagu arvata oli tulebki kolmepäevane trennivaba aeg. Siis tuli natuke altuurat teha juukseid lõigta nimelt 😉 . Kuna päev oli nii meeletult palav siis ei olnud jõudu päev otsa mitte miskit teha rohkem, eriti kuna "sõbrannad" jõudsid ka kohale, siis oli uni ka nii magus, et lõunajal sai ka paar tundi magatud. Lõpuks kella poole kuue ajal toodi laps koju keda olime juba mehega oodanud, kaks päeva oli täitsa ok olla ilma lapseta aga kolmas päev on juba kuidagi igav, siis jalutasime kõik koos poodi külmakapi sisu täiendama. Peale seda tahtis laps minna palli mängima, seega võtsime suuremad naabrilapsed ka kaasa ja pallimäng võis alata. Vähemalt nii palju sai trenni tehtud, et lastega jalkat mängitud, joostud sai ikka kõvasti nii, et kõik olid higised ja väsinud. Üks tunnike sai pargis oldud ja peale seda koju, pessu ja siis nõusid pesema ning süüa tegema. Söök valmis ja söödud sai teleka taga lebotatud, ilm on ikka meeletult palav ei tõmbagi end väga liigutama 🙂 . Nüüd siis võtsingi ennest kokku, et siia kirjutada, kuigi heameelega läheks voodi ja jääkski sinna kuni hommikuni iseasi kas und tuleb, sest ega toas on ka paras saun. Kõige hullem tänase päeva juures oli see, et kuna nii palav siis ega söögiisu ka pole, peab ennast kohe täitsa sööma sundima. No hommseks lubas ka ju veel 30 kraadist kuumust kuigi ka äikesevihma, aga eks näis kas seda ka tuleb. Nii homsega siis täpselt kuu aega esimese eesmärgini, seega uuel nädalal kuni eesmärgi täitumiseni peab küll oma söögi ja trenniga väga tähelepanelik olema, ei tahaks end alt vedad. Huvitav on veel see, et tänase kuuma ilmaga oleks nagu kõik aru kaotanud, kõik nii närvilised. Hommikul läksid ühed naabrid tülli ja nüüd siis minu kirjutamise ajal järgmised ning seekord kutsuti ka politsei kohale, ma ei saa üldse kohe aru kuidas saavad täiskasvanud inimesed nii lapsikud olla 😛 Eks homme kuleb mis sai 🙂

Head und teile.

Hedi

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!



Hedi Haugas
7565 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Siin on nii hea mitmekesine menüü, soolasest magusani. Algul mõtlesin küll, et kas kõhu üldse täis saab, aga selgus hoopis vastupidine ei jõua teinekord kõike äragi süüa ;)Nii hea on teha endale nädala söögikava valmis, poest kõik asjad varuda ja ainult söögitegemise vaev jääbki :)Soovitan soojalt!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom