Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Konarlik algus

 Kuna peegelpilt ei kannata enam mingit kriitikat ja 83,1 kilo on ikka liig mis liig, siis jõudsin järeldusele, et nüüd on viimane aeg midagi ette võtta.Eks ma jah tegelikult alustasin sellega juba paar aastat tagasi ja kuna koguaeg oli "ilgelt kiire" ja alati 110 põhjust, miks see edasi lükata.Nu ega ma loll ole, põhjuse leian ju alati, "homme" on ikka parem päev millegi uue alustamiseks 😛 22 august siiski tellisin oma kavad ära aga noh, kuna külmik oli ju head ja paremat veel täis, siis ega ju sama päev alustada ei saanud, enne oli see vaja ikka tühjaks õgida, millega jätkasin ka 23ndal. No kuidas sa ikka viskad grillitud peekoni prügikasti, kui seda vaadates ila tilgub nagu uurikett ja see šokolaadikook väärib ju paremat kohtlemist kui "puhkust" eilsete kartulikoorte vahel…Kui lihtne on ikka vabandusi leida..

24 august oli siis see murranguline päev, kus hommikul tõustes alustasin siis kava järgimisega. Kohe selline hea tunne oli hommikul alustades, toit oli maitsev, valmis kiirelt.Kiire poering ja oli ka järgnevateks päevadeks kõik vajal olemas.Päev möödus tegusalt ja kiirelt, kava järgisin ilusti näpuga rida ajades.

25nda hommikul, olenemata sombusest ilmast, tundus päike kuidagi eredam ja linnud laulsid lõbusamat viit 🙂 Uni oli väga hea ja üle pika aja tundsin ennast väljapuhanuna.Koduseid toimetusi tehes oli pea käes juba lõuna, kõht täis, viskasin diivanile korraks teleka ette….no ja sinna vedelema ma jäingi… kuni õhtusöögini.No ja siis hakkas pihta.Tunne oli selline, et kui ma kohe seda mustikavahtu ei saa, siis suren ära! Vot suren jah! Ma PEAN seda saama! No ja ma saingi, ja veel suure pannitäie praeliha.Lösakile diivanile ja no ikka niiiii hea oli olla, eluisu tuli tagasi, no nii… pooleks tunniks.Siis hakkas see mõistlik pool minust kõvasti lärmi tegema, et no oli siis seda vaja! Tuli must-must masendus peale, enesehaletsus, süüdistused….Seisin peegli ees ja vaatasin selle koletisega tõtt, kes mulle sealt vastu vaatas ja mul hakkas temast hale.Vaimusilmas kujutletav pilt sellest õhemast minast, lendas kildudeks. Kas ma siis tõesti nii nõrk olengi?Kobisin magama, hommik ikka õhtust targem.

Täna hakkasin siis uuesti peale, tahet on, energiat on ning loodetavasti ka vastupidavust, keeldun olemast nõrk! Mis s*****i, see uuesti. Kui nüüd suudaks ennast nii palju veel kokku võtta, et trenazöörilt tolm maha lükata ja kasvõi need esimesed kilomeetrid täis tallata, siis oleks abiks alustuseks seegi.Eilsest on siiski mõru maitse suus ja tuju pole just parim aga ma ju ei anna alla, eksju?Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse