143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Supist ja minu otsustusvõimetusest


Praegu on mul tõeline kookosekoore fännamise periood peal, seega olen üritanud rohkem teha retsepte, kus see tegelane on esikohal. Eile jäi mulle silma kookose- kana supp ja vaatasin seda natukene lähemalt. Ma olin veits skeptiline, sest seal sees olid seened, kuigi ma söön seeni, siis päris selline gurmaan ma pole, selletõttu, mõtlesin ikka päris pikalt, et kas ikka teen. Väiksena ma üldse seeni ei söönud, nüüd iga hea maitseelamus mis on tekitatud just seentest annavad mulle uut julgust midagi koos nendega proovida.

Aga ära ma ta ikka proovisin, kana, seened ja kookospiim oli juba nii hea kombo, et ma mõtlesin, et mis ma ikka seda suppi teen, keedan lihtsalt riisinuudlid juurde- mõeldud tehtud. Paar minutit podisesid mul need väikeses potis ja ma siis suutsin ümber mõelda, et tegelt tahan ikka suppi proovida, eriti kuna ma pole ise kunagi väga suur supi tegija olnud. Valasin siis selle kogu krempeli suuremasse potti, paar minutit lasin tal rahus olla ja siis tahtsin ma jälle ümber otsustada, võtsin juba poti tulelt, aga seekord otsusastin kiiremalt ja mõtlesin, et ah supp siis supp.

Ja oli see vast alles supp, noo tõsiselt kreemine ja kõik maitsed olid nii tasakaalus, samuti kookospiima ei olnud üle. Olen paarkorda kohvikutes kookospiima suppi  tellinud ja siis on see olnud kuidagi liiga rammus.  Aga minu supp oli lihtsalt parim, see, et seened ja kana oli just võis praetud, andis eriti maitsekust juurde. Nii et soovitan soojalt, kogus oli ka ikka mega suur, nii et sõin ikka kõhu nii punni, ja isegi korterikaaslane sai minu vaimuhiilgust proovida. Talle ka väga maitses.

Üks soovitus veel, kui te olete sama otsusevõimetu nagu mina, siis järgige ikka retsepti, mitte ärge hakake oma jalgratast leiutama ;D Tänu oma otsustusvõimetusele sain rohken nõusi pesta.

Kui on kellegil veel mõnda head kookosepiimaga retsepti mulle pakkuda, siis olen suur kõrv, mul praegu purk lahti ja halvaks ei taha seda lasta 🙂

Aga olge mõnusad, nautige mõnusat Eestimaa kargust ja sööge sooja suppi nagu mina ! 😀

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Hanna
5080 lugemist / 1 fänn
Minust

Üritan olla hästi positiivne ükskõik mis ja süüa edasi hästi palju pannkooke, burxe, wrappe, kooke ja jäätist- noo ikka kava omi :P (loodetavasti)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma saan reaalselt kõike süüa, mis ma tahan. Ja kuna on kindlad 4 toidukorda, ei näksi ma vahepeal. Parim valik!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom