Supist ja minu otsustusvõimetusest

Praegu on mul tõeline kookosekoore fännamise periood peal, seega olen üritanud rohkem teha retsepte, kus see tegelane on esikohal. Eile jäi mulle silma kookose- kana supp ja vaatasin seda natukene lähemalt. Ma olin veits skeptiline, sest seal sees olid seened, kuigi ma söön seeni, siis päris selline gurmaan ma pole, selletõttu, mõtlesin ikka päris pikalt, et kas ikka teen. Väiksena ma üldse seeni ei söönud, nüüd iga hea maitseelamus mis on tekitatud just seentest annavad mulle uut julgust midagi koos nendega proovida.

Aga ära ma ta ikka proovisin, kana, seened ja kookospiim oli juba nii hea kombo, et ma mõtlesin, et mis ma ikka seda suppi teen, keedan lihtsalt riisinuudlid juurde- mõeldud tehtud. Paar minutit podisesid mul need väikeses potis ja ma siis suutsin ümber mõelda, et tegelt tahan ikka suppi proovida, eriti kuna ma pole ise kunagi väga suur supi tegija olnud. Valasin siis selle kogu krempeli suuremasse potti, paar minutit lasin tal rahus olla ja siis tahtsin ma jälle ümber otsustada, võtsin juba poti tulelt, aga seekord otsusastin kiiremalt ja mõtlesin, et ah supp siis supp.

Ja oli see vast alles supp, noo tõsiselt kreemine ja kõik maitsed olid nii tasakaalus, samuti kookospiima ei olnud üle. Olen paarkorda kohvikutes kookospiima suppi  tellinud ja siis on see olnud kuidagi liiga rammus.  Aga minu supp oli lihtsalt parim, see, et seened ja kana oli just võis praetud, andis eriti maitsekust juurde. Nii et soovitan soojalt, kogus oli ka ikka mega suur, nii et sõin ikka kõhu nii punni, ja isegi korterikaaslane sai minu vaimuhiilgust proovida. Talle ka väga maitses.

Üks soovitus veel, kui te olete sama otsusevõimetu nagu mina, siis järgige ikka retsepti, mitte ärge hakake oma jalgratast leiutama ;D Tänu oma otsustusvõimetusele sain rohken nõusi pesta.

Kui on kellegil veel mõnda head kookosepiimaga retsepti mulle pakkuda, siis olen suur kõrv, mul praegu purk lahti ja halvaks ei taha seda lasta 🙂

Aga olge mõnusad, nautige mõnusat Eestimaa kargust ja sööge sooja suppi nagu mina ! 😀

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod