Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

täitsa algus

Teine päeva ja juba kõht on tühi. See on tegelikult täitsa minu süü. Eile käisin toitu ostmas, kui mingil põhjusel ostsin vaid ühe päeva kogused. Täna olen kapipõhjast otsinud asju, mis kuidagigi klapiksid toitumiskava sisse. 

Hommikusöök läks ideaalselt. Avokaado ja muna röstsepiku peal.Imeline! Võiksin seda igapäevaselt süüa, aga seal on ka probleem. Sest enne sõin ma igapäevaselt vorstisaia. Muutus ainult sepiku peale minev toode. Kui uus algus, siis võiks ikka täitsa uus olla. Uued toidud hommikuks, mis muudaksid mu igapäevarutiini. 

Lõunaga läks täitsa nihu. Kuna aega polnud, siis otsustasin smuuti teha, mis sisaldas asju mis mul kodus olid. Polnud parim smuuti, plus sinna läks minu keha jaoks ebanormaalselt palju piima. Smuutit jäi üle kahe kolmandiku järgi. Siiamaani kõhus keerab sellest piimast. Märge iseendale: kui sa tead, et sa piimaga hästi läbi ei saa, siis ära arva, et smuutis see kuidagi su elu paremaks teeb. 

Õhtusöögiks oli eile tehtud püreesupp, aga tänaseid muid toite vaadates siis ilmselgelt see mu kõhtu väga ei täida. Püreesupp ise oli hea, aga õhtuks vajan midagi toekamat. Lillkapsa püreesupp on alati mu lemmik olnud ja see võib täitsa mu menüüsse pikemaks jääda, lihtsalt loodetavasti leiavad nad end menüüst, kus on midagi suuremat kui avokaadosai ja üks kolmandik halvast smuutist. 

Need on need alguse valud. Loodetavasti läheb aega mööda lihtsamaks. Loodan pühapäeval teha "meal prep" päeva, kus vaaritan mitu tundi, et nädal hakkama saada. Toidud on juba silme ees valmis valitud, nüüd on vaja vaid päeva, kus aeg leida. 

Ma pole mitte kunagi dieedil olnud, ma olen vaid vahel alateadlikult paremaid valikuid teinud. Aga minu murelaps on stressisöömine. Probleem on selles, et ma olen viimased kuus aastat stressis olnud. Kuus aastat stressi  = 25 lisakilo. Seitse kilo on lisandunud viimase üheksa kuuga.

Mäletan, et kui olin kunagi 65 kilo, siis see tundus nagu kõige suurem ja paksem, mis keegi kunagi olla sai. Ja nüüd on see kaal pandud minu eesmärgiks. See kaal, mis kunagi tundus massiivne on nüüd hele unistus, kusagil kaugel kaugel jaanuaris. See lubadus juba selleks ajaks nii kerge olla tundub väga naiivne. Aga kui ma päriselt keskendus ja päriselt teeks kodus süüa ja päriselt ei ostaks iga päev Rimist rämpsu tööle kaasa. Siis äkki tõesti. Äkki leian ma vahepeal uue eesmärgi, äkki on selleks hoopis 75. Kes teab. 

Üks eesmärk mul on. Ja see on maijooks. Tahan maijooksul joosta. Ma pole kunagi isegi proovida joosta, aga nüüd tundub õige aeg. Tahan ennast ületada, tahan joosta kaugemale kui ma kunagi saanud olen. Tahan teha rohkem kätekõverdusi kui ma kunagi teinud olen ja tahan tunda kõhulihaseid. Ma ei pea neid nägema, aga teadmine, et nad seal all tööd teevad oleks küll hea. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod