129544 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Pikalt blogist eemal


Hei!

Olen nüüd olnud väga pikalt (minu jaoks) blogist eemal. Praeguseks on mul olnud kokku kaheksa treeningut. Neljast olen juba põhjalikumalt rääkinud ja neli on need peale tulnud. Ühks hullemaid treeninguid oli viiest, aga peagi sain ma aru, et tuleb veel hullemaid ja tuli ka. Pärast viiendat korda olin ma meeletult läbi. Nii hullu trenni polnud ma varem kogenud. Aga siis läksin trenni sellel esmaspäeval ja tundsin, mis on piin. laugh Kindlasti oli asi ka selles, et väsimus hakkas tulema ja motivatsioon hakkas langema. Esmaspäeval tegime trenni lõpus n-ö ringtreeningut jälle ja vot see võttis meeletult läbi. Harjutused on läinud tunduvalt raskemaks juba, mis on ju normaalne. Samas hakkab ka töölt tulev stress keha mõjutama. Hetkel seda postitust kirjutades, istun diivanil ja teen sinepi jalavanni. Stess ja haigused hakkavad vaikselt ligi hiilima. Üks mu lemmikjooke haiguse vastu on Rochester Ginger (alkoholivaba). Loodan ennast nädalavahetusel terveks ravida ja esmaspäeval ikka trenni jõuda. Hakkasin võtma ka vitamiine (D ja B hetkel), et tal üle elada. Kui kellelgi on soovitusi, kuidas haigusi ennetada, siis olen üks suur kõrv. Kuna töötan kohas, kus suhtlen palju inimestega ja tihti tulevad nad kohale ka haigetena, siis haiguste ennetamine on minu jaoks väga tähtis! Kaalun hetkel kas teha gripivaktsiin või mitte.

Aga natuke veel viimasest trennist. Tegelesime põhiliselt kätega. Tegime kätekõverdusi. Pean mainima, et see oli minu üks suur hirm, sest mina ja kätekõverdused pole kunagi kokku käinud. Pean ütlema, et kuu treenimist kaks korda nädalas ja tulemused on märgatavad. Ma JÕUAN ja see on suurepärane tunne. Ma jõudsin teha kätekõverdusi. Mitte küll meeletult palju, aga rohkem kui varem. smiley 

Kuidas läheb toitumisega? Pean ütlema, et nii ja naa. Proovin olla tubli, aga kõik kuidagi töötab vastu. Tööjuures on pidevalt vaja kedagi asendada vabadel hetkedel ja nii see söögipaus jälle läheb ning ma reaalselt ei leiagi seda aega, kus mingi amps võtta. Pean vist julmemaks muutuma ja ütlema, et ma ei saa asendada, sest enda tervis on ikkagi kõige tähtsam. Hakkan uuesti pidama ka toitumispäevikut, mille treener üle vaatab. Ma ei mäletagi, kas kirjutasin või mitte, aga üks soovitus, mida pidin täitma, oli rohelise söömine. Teadsin ka ise, et teen seda väga vähe. 

Loodan, et jõuan nüüd tihedamalt kirjutada ja loodetavasti juba esmaspäeval pärast trenni. smiley

 

H

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!H
4099 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju huvitavaid retsepte, mida proovida. Samuti on võimalus kõiki retsepti koostisosi välja vahetada, kui Sulle mingi toiduaine ei sobi või ei meeldi. Samuti pole see selline dieet, kus peab pidevalt tuhja kõhu tunnet kannatama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva