129082 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Miks ma Fitlapi tulin?


Olen kogu elu olnud enda sõbrannadest “suurem” või vähemalt ma olen seda tundnud. Nii kaua kuni ma mäletan, pole ma endaga rahul olnud. Olen ennast tundnud meeletult ebakindlalt. Mulle ei meeldi kanda ümber riideid või lühikesi seelikuid. Mu abikaasa ütleb, et ma olen ilus ja tegelikult ei pea ma üldse põdema, sest ma ei ole paks. Mu abikaasa muidugi peabki nii arvama. 😀 Tegelikult ma tean ka ise, et midagi nii hullu mul häda nüüd pole, aga ma ei tunne ennast enda kehas ikkagi hästi.

Kevadel sattusin väga suure stressi alla. Kui mõned hakkavad just siis kaalus alla võtma, siis mina olen see, kes just kaalust juurde hakkas võtma. Võtsin juurde oma kümme kilo. Teised sellest isegi väga aru ei saanud, aga mina küll sain. Riided enam ei istunud seljas, kõik oli nii ümber ja ebamugav, kõhtu oli vaja varjata lohvakate riietega. Tundsin ennast nii meeletult halvasti. Tahtsin ainult kodus olla enda haarem pükstes ja lohvakas pluusis ning mitte ennast näidata. See oli väga masendav. Ja muidugi kaal ainult tõusis ja tõusis pidevalt. Tihti oli selline tunne, et hakkan kohe nutma, kuna ma ei tahtnud välja minna, et sõpradega kokku saada, sest MUL POLNUD MIDAGI SELGA PANNA, MIS OLEKS ILUS. Nii ma siis istusingi kodus ja masetsesin. Oli ka paremaid päevi, aga mitte palju. Kogu see asi kestiski selle suve lõpuni.

SIIS otsustasin, et nii enam ei saa. Ühes eelmises postituses mainisin, et “tutvusin” Fitlapiga tänu sõbrannale, kes seda kasutas. Just sellel hetkel teadsin, et pean ka ise enda toitumist muutma. Nii ma siis alustasingi Fitlapiga. Natuke aega hiljem vaatasin jõusaali lehel lihtsalt ringi ja leidsin treeningprogrammi. Kaalusin kuskil nädalakese, kas minna sinna või mitte, sest pabistasin natuke ja ega see nii odav lõbu ka pole. Rääkisin ka abikaasaga, kes ütles kohe, et muidugi mine. Ta tahab, et tunneksin ennast hästi. Nii ma siis kirjutasin kahtleva kirja treenerile, kes ütles, et muidugi tule ja midagi pole põdeda.

Nii ma siis ennast käsile võtsingi ja olen enamgi kui rahul! J

 

Head

H

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!H
4055 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju huvitavaid retsepte, mida proovida. Samuti on võimalus kõiki retsepti koostisosi välja vahetada, kui Sulle mingi toiduaine ei sobi või ei meeldi. Samuti pole see selline dieet, kus peab pidevalt tuhja kõhu tunnet kannatama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva