129538 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Ma sain treeningprogrammi + hetke lemmikud


Tere jälle!

 

Ma sain treeningprogrammi!! Sain täna kirja treenerilt, et üks inimene ei tule programmi ja koht on minu. Mu tunded on hetkel segased, sest olen natuke pabinas, aga samas ootan ka juba esimest trenni. Ma siiralt loodan, et mul läheb seal hästi ja tekib klapp nii treeneriga kui ka kaasvõitlejatega. Annan teile kindlasti teada, kuidas esimene trenn läks. See toimub esmaspäeval (21.august). Kirjade põhjal tundub, et treener on väga suurepärane inimene ja väga soe inimene. Ühesõnaga hoian teid kindlasti kursis, kui keegi vähegi lugeda tahab. laugh

Eilses postituses kirjutasin järgmise hommiku kokteilist (kreeka jogurt, banaan, kookosvesi, arbuus). Lisan täna sellest kokteilist ka pildi. Siin see on (erilist pildistamisoskust mul pole laugh):

 

Samuti proovisin ka taevalikku šokolaadikooki (muna, sarapuupähklid, mandlid, banaan, kookosrasv, mesi, toorkakaopulber). Sain seda kooki proovida ka sõbranna pool ja see oli nii meeletult hea. AGA kui mina seda tegin, ei tulnud see välja pooltki nii hea. Olen harjunud, et muffini vormidesse tuleb panna vähem tainast ja just see rikkuski maitse ära. Samuti hoidsin neid liiga kaua ahjus. Kuna tegin ka piisavalt suure koguse, oleksin võinud kõik taigna panna küpsetusvormi ja 20 minutiks ahju. Ma ei anna alla ja proovin kindlasti seda kooki uuesti teha ja siis juba hästi. Kui see tuleb ilus välja, teen ka sellest kindlasti pilti, aga enda küpsetamisoskuse juures ma seda lubada ei saa. laugh

Täna teeme õhtusöögiks Wrapi broilerifileega (algselt sealihaga). Ma väga loodan, et sellest tuleb hea õhtusöök, sest täna saab minu ja abikaasa abiellumisest 5 kuud. Võiks küll teha patutoidukorra, aga kuna oleme alles nii alguses, siis ma ei tahaks seda veel teha. Samuti lähme pühapäeval Pärnusse, nii et selle nädala patutoidu tuleb kindlasti ka seal. Tahame ikkagi kavast kinni pidada ja mitte liialt patustada. wink  Pärnust nii palju, et lähme sinna sõpradega, et käia põgenemistoas. Mul on nendest väikestviisi sõltuvus. 

Lähen nüüd enda trenniriideid üle vaatama, et esmaspäevaks valmis olla.

 

Head!

H

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!H
4098 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju huvitavaid retsepte, mida proovida. Samuti on võimalus kõiki retsepti koostisosi välja vahetada, kui Sulle mingi toiduaine ei sobi või ei meeldi. Samuti pole see selline dieet, kus peab pidevalt tuhja kõhu tunnet kannatama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva