128943 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Läks nagu läks


Pühapäevad on minu jaoks olnud alati kõige raskemad päevad üldse ja tänane tõestas seda väga hästi. Kuna öösel (või õigemini varahommikul) oli "sajandi poksimatš", siis oli ka minu uni täielikult häiritud. Muidugi mind huvitas, kes võidab, sest kõik ju rääkisid sellest. laugh Minu abikaasa oli tubli, kes passis kella kaheksani üleval ja ootas kenasti lõpu ära. Olegem ausad, tegelikud olid kihlveokontorid juba võitja otsustanud ja nii läkski. smiley

Aga seos pühapäevadega. Kuna olin hommikul nii väsinud ja samuti minu abikaasa, siis magasime täna kohe mõnuga ja no kohe üldse ei tahtnud täna hommikul hakata omletti tegema, nagu olime plaaninud. Sellest plaanist said hoopiski ühed mõnusad pannkoogid valmis, mis maitsesid MEELETULT hästi! Lausa jumalikud! Teise patu tegin veel. Sõin vähem, kui ette nähtud oli päeva jooksul, sest ma tõesti ei viitsinud pühapäeval vaaritada. Enda vabanduseks võin öelda vaid seda, et õhtul tegin korraliku eine. smiley Lisaks on homme taas trennipäev, kus saan kindlasti piisamise osaliseks ja VEEL tegin täna tunniajase jalutuskäigu. Kas te kujutate ette – sügis on käes?! Tekib küsimus, kuhu suvi kadus? Miks see armas-kallis suvi peab nii kiirelt läbi saama? Oeh, sellel teemal võiks ma vinguda pikalt.

Proovin nüüd selle pühapäeva õnnelikult lõpetada ja rõõmsalt esmaspäeva astuda. 🙂

Rohekm postitusi on siin: https://h-blogi.ee

H

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!H
4045 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju huvitavaid retsepte, mida proovida. Samuti on võimalus kõiki retsepti koostisosi välja vahetada, kui Sulle mingi toiduaine ei sobi või ei meeldi. Samuti pole see selline dieet, kus peab pidevalt tuhja kõhu tunnet kannatama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva