129535 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Kuidas läheb?


Tere jälle

Küsimus, mida esitatakse võõrale, tuttavale, sõbrale ja sugulasele. Küsimus, mida esitatakse tavaliselt esimesena ja igas olukorras. Mis me sellele küsimusele ikka vastame tavaliselt: "Hästi läheb./Normaalselt." ja sellele järgneb jutt, mis ikka nii hästi või normaalselt ei ole.

Mina alustan kohe. Ei ole nii hästi mul midagi, nagu võiks olla. Okei, ma pole küll väga kaua Fitlapis olnudki (täna peaks olema 3-4 päev), aga vanad harjumused ei taha kaduda. Ma tõesti jutustaks praegu pigem enda eduloost, aga seda edu niiväga pole. Raske on. Väga raske. Ma usun, et läheb kergemaks, aga ma ei jõua seda aega juba ära oodata. Millal see siis juhtub? Ma ei saa kurta, et kõht oleks tühi või et ma pean nälgima või lugema igat pisikest grammi ja kalorit. Ütlesin endale kohe, et täiesti grammitäpsuse tagaajamisega ma ennast ei piina. Jah, kaalun kõike, aga kui on viis grammi rohkem või vähem liha, siis ma seda viit grammi prügikasti ei viska või selle viie grammi pärast tagasi poodi ei jookse. Vaatamata sellele on ikkagi keeruline. Nagu ma juba eelmises postituses mainisin, olen ma üpris kaootiline inimene ja et kõike korralikult planeerida, läheb mul tükk-tükk aega. Samuti on poes käimine küllaltki katastroofiline. Te peaks seda nägema, kuidas ma poes käin. laugh Ma usun, et see pilt teeb teile hästi selgeks, kuidas ma poes käin.

(Viide pildile: https://jokideo.com/wp-content/uploads/meme/2014/06/Shopping-pattern—Men-vs-women.jpg )

Õnneks on Fitlapi ostunimekirjast meeletult abi ja ma siiski loodan, et muutun ajaga paremaks ning suudan planeerida ka järgmise päeva söögid ja kogused kiirelt ja MÕISTLIKULT.

Ma TAHAN muutuda, nii et mul ei jää muud üle, kui edasi sellel rajal püsida ja edasi püüelda, et oma kaootilisest (köögi)maailmast teha üks hästi organiseeritud maailm. Õnneks mu kallis abikaasa on mulle alati toeks ja nii me koos püüame endid korralikemaks kasvatada, et elada täisväärtuslikku elu.

Ma siiralt loodan, et enda järgmises postituses olen juba natukene positiivsem ja asjad lähevad järjest kergemaks. smiley

 

Ikka head!

H

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!H
4097 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju huvitavaid retsepte, mida proovida. Samuti on võimalus kõiki retsepti koostisosi välja vahetada, kui Sulle mingi toiduaine ei sobi või ei meeldi. Samuti pole see selline dieet, kus peab pidevalt tuhja kõhu tunnet kannatama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva