128943 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Juba neljas päev treeningprogrammis


Hei!

Neljapäeval oli minu neljas päev trennis. Käin ka mitte trennipäevadel näiteks jalutamas, aga õiget trenni teen ikka esmaspäeval ja neljapäeval. Et üldse alustada trennijutuga, räägin natuke, milline minu neljapäev välja nägi.

Tegelikult saan enda neljapäeva kirjeldada ühe sõnaga – ISTUV. Alustasin sellega umbes 10 ja lõpetasin 15.20. Koosolekud on toredad ikka küll. Jah, töö käib täie hooga juba. Juba poole koosoleku ajal tundsin, et mu enesetunne pole just kõige parem. Vahel oli tunne, et tõusen püsti ja lihtsalt astun minema, sest ma lihtsalt ei suutnud kuidagi enam istuda ühel kohal ja lihtsalt kuulata ning kuulata. Mu pea uugas juba ja peavalu polnud enam kaugel. Vahepeal oli juba tunne, et pean koosolekult varem ära tulema, et õigeks ajaks trenni jõuda. Ütlen ausalt, et pärast sellise koosoleku lõppu poleks ma küll üldse tahtnud trenni minna. Kui päris päris aus olla, siis ma poleks trenni läinudki, kui poleks treeningprogrammi olnud. Armastan seda trenni aina enam. Aga sellega pole kõik veel läbi. Pidin parkima kitsasse parkimiskohta, sest muid kohti ju 31.augustil ei olnud. Rahvast oli meeletult. Trenni jõudes, avastasin, et olin enda luku maha unustanud. Läksin küsima, kas saaksin tagavara luku, mille hiljem siis tagastan. Pidin maksma 5 eurot ja hiljem saan selle siis tagasi. Maksin raha ära ja siis tekkis mul mõte, et ma ju ei liigutanud lukku kodus, äkki jätsin selle hoopis eelmisel korra ukse ette. Nii ma siis küsisin, et ega pole siia lukku toodud. Teenindaja võttis suure karbi, mis oli lukke täis. 😀 Õnneks olin ma enda luku külge pannu zumba võtmehoidja. Jah, ma jätsin luku ukse ette. Teenindaja andis mulle raha tagasi ja nii ma "õnnelikult" riideid vahetama läksin. Riietusruumis rääkis treener mulle veel natuke minu toitumispäevikust. Soovitas mul enam rohelist süüa. Ütlen ausalt, et nii see tõesti on. Roheline pole väga minu rida. 🙂 Enne trenni algust läksin sooja tegema. Nii kui olin üles jõudnud, tuli mul meelde, et jätsin alla lehe, mille pean treenerile andma. Nii ma siis kenasti jooksin sellele lehel järele. Ühesõnaga kõik, mis juhtuda sai, juhtus! 😀

Aga trennist. Tegime seekord mitmeid sarnaseid harjutusi, mida olime varem teinud. Oli muidugi ka uusi, aga minu tuju tõstsid just need vanad harjutused. Teate MIKS!? Ma jõudsin neid palju enam teha ja tundsin, kuidas mul on palju rohkem jõudu, et harjutusi teha. Vot see tõstis küll palju motivatsiooni. MA JÕUSDIN! Vot see oli suurepärane tunne! Trenn möödus meeletult kiirelt ja pärast oli suurepärane tunne! 🙂 Tunnen nüüd reaalselt, kuidas trenn mõjub ja see on ikka meeletult hea tunne! Ootan juba homset trenni. 🙂

Erinevatel teemadel postitusi on rohkem siin (Holika Holika toote testimine, puhkus Aqva spas): https://h-blogi.ee

 

H

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!H
4046 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju huvitavaid retsepte, mida proovida. Samuti on võimalus kõiki retsepti koostisosi välja vahetada, kui Sulle mingi toiduaine ei sobi või ei meeldi. Samuti pole see selline dieet, kus peab pidevalt tuhja kõhu tunnet kannatama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva