128809 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Esimene treening treeningprogrammis


Eile oli minu esimene treening treeningprogrammis (issand, mis lause see tuli). Pean ütlema, et läksin sinna veidikese kartusega, et mis nüüd minust saab ja kuidas ma üldse jõuan neid asju teha, mis treener käsib. Tagasi tulin meeletult positiivsete emotsioonidega. Tundsin, et see on minu jaoks nii õige koht. Esiteks meeldis mulle väga jõusaal, kus see toimub. Teiseks olid teenindajad ülimalt sõbralikud ja toredad. Kolmandaks oli treener meeletult tore ja neljandaks oli meie neljane punt ka väga suurepärane.

Ütlen ausalt, et ise ma ei oleks ennast nii pushinud, et sellega hakkama saada. Treener julgustas meid kõiki ja oli üldse suurepärane inimene. Alguses tegime väikse soojenduse ja siis läksime baasharjutuste juurde. Esimene tund põhimõtteliselt seisneski selles, et treener õpetas meile, kuidas me peame ennast harjutusi tehes hoidma. Ma küll ei oska seda nii seletada nagu tema, aga väga oluline on n-ö kõht pingul hoida näiteks planku tehes. laugh Ma pole kindel, et see on arusaadavalt seletatud. laugh Sellega me põhiliselt tegelesimegi ja pean ütlema, et kerge see polnud. Mu käed on meeletult nõrgad ja no andis ikka planku teha küll. laugh Ka tänased valusad käed ja õlad andisd märku, et eile sai ikka liigutatud ja mitte niisama nalja tehtud.

Üks pisike negatiivne vahepala ka. Saime endale ka kehaanalüüsid. Nendes midagi ilusat kahjuks ei kajastunud, aga treener ise ütles, et midagi hullu pole. Väike elustiili muutus ja kõik saab korda. Just seda ma praegu teha üritangi. Samuti kirjutan praegu üles enda nädala toitumise, et ta saaks seda veidike analüüsida ja soovitusi jagada.

Aga lõpuks lahkusi trennist ikkagi väga positiivse olekuga ja olin meeletult rahul, et ma enda mugavustsoonist välja tulin ning selle programmiga liitusin. Võtsin ka vihiku, kuhu kirjutasin üles enda mõõdud, et näiteks igal nädalal või üle nädala seda täiendada. Nii on tulemusi paremini näha (kui neid on laugh).

Neljapäeval uuesti trenni. Jagan kindlasti ka neid muljeid ja juba ootan, mida me trennis sellel korral tegema hakkame. smiley

 

Head

H

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!H
4026 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju huvitavaid retsepte, mida proovida. Samuti on võimalus kõiki retsepti koostisosi välja vahetada, kui Sulle mingi toiduaine ei sobi või ei meeldi. Samuti pole see selline dieet, kus peab pidevalt tuhja kõhu tunnet kannatama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva