129235 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Alles alguses


Tere!

Nagu pealkirigi ütleb, olen alles alguses. Ühel hetkel käis minu peast läbi klõks ja ma sain aru, et nii enam ei saa. Kui ma pole endaga rahul, siis tuleb midagi ette võtta. Ma olen varemgi "alustanud", aga ütlen ausalt, ma olen väga kaootiline inimene ja minu plaanid tulevad ja lähevad kiirelt. Ühel hetkel sain aru, et minu dokumendid võivad olla küll korrastamata ja raamatud tähestikulisse ritta panemata, aga ma ei saa nii edasi toituda nagu praegu. Ka minu keha andis mulle tugevalt märku, et nii pole õige. Kõige suurem tõuge oli minu jaoks muidui suur kaalutõus. Ma ei saa öelda, et olen meeletult ülekaaluline ega saa hakkama enda igapäeva toimetustega – saan küll hakkama. AGA ma ei meeldi iseendale, mis minu arvates ongi kõige tähtsam. Sa pead olema rahul iseendaga. Just sellepärast ma tulingi siia, et saavutada rahulolu iseendaga ja muuta oma elustiili nii, et mul oleks tõesti HEA olla. 

Kuna suvel on mu töögraafik veidike kergem, siis on ka praegu hea algust teha. Harjutada endale sisse rutiin ja planeerimissüsteem, et sügisest seda jõudsalt kasutada. Kindlasti pean ma sügisest kasutama rohkem varianti, kus ostan poest Fitlap soovitab tooteid, kuna pean IGA PÄEV tööd koju tooma ja osa päevi on hullemad kui teised. Arvan, et just töö ongi paisanud segi minu toitumise, sest alati on lihtsam kiirelt midagi näksida ja tühja kõhu tunne peletada. Nüüd loodangi seda muuta.

Fitlapist kuulsin ma tegelikult enda sõbrannalt, kes pea kuu on juba siin olnud. Kohe mul suurt vaimustust ei tekkinud, aga mida päev edasi, seda uudishimulikumaks ma muutusin. Lõpuks tegingi endale konto ära ja abikaasa lisasin ka, kuna ta soovis. Nüüd me siis proovimegi. Ma ei oska midagi lubada, sest nagu ma eelnevalt mainisin, pole ma just väga planeerija inimene. Kuid ma usun, et kui vaid tahta, siis on sellest kasu. Ma pean lihtsalt endale kindlaks jääma ja rohkem oma aega planeerima.

Kindlasti proovin ma oma edusammud ja kindlasti ka langused kirja panna. Kas või selleks, et mul endal oleks ülevaade sellest, kuidas ma alustasin ja kuidas on kõik sujunud.

 

Head!

H

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!H
4068 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapis on palju huvitavaid retsepte, mida proovida. Samuti on võimalus kõiki retsepti koostisosi välja vahetada, kui Sulle mingi toiduaine ei sobi või ei meeldi. Samuti pole see selline dieet, kus peab pidevalt tuhja kõhu tunnet kannatama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva