Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Sünnipäev tõmbas jalad korralikult alt!

Nii, mul totaalselt FITLAPPAB see värk praegu. Sünnipäev tõmbas korralikult jalad alt ära. Kuigi oleks võinud ju peale kolme päeva ops kergelt rajale tagasi minna, aga ma millegipärast ei suutnud absull poodi minna ja endale süüa teha. Asi polnud selles, et tahaks ilgelt magusat süüa või midagi sarnast. Meil täiega head toidud kavas, aga ma lihtsalt ei võtnud end kätte ja ei teinud süüa ette. Siis juhtuski kätte see, mis juhtus. Hommikul poest mõni jogurt, lõunaks mingi valmistoit kuskilt, siis toodi veel šokolaade järgi, neid sõin 😀 

Teine asi, mis lappab, on trenn. KAKS NÄDALAT NULL LIIGUTUST. Ergiatasemes annab tunda kohe. Mingi “magan-peale-tööd” faas on peal kohe. Aga no ei suuda ma end üles ajada hommikul, et trenni minna. Mul päevane pakett ja ainult hommikuti võimalus käia. Jah, tegelt tegin enne kodus ka ilusti trenni, aga nüüd kui sõbranna tagasi kodus on, siis tema toas enam teha ei saa. Enda toas liiga vähe ruumi. Kuigi jaaaaa, vabandused, eks ikka saaks. Lihtsalt ei tule seda motti selle paari vaba ruudu peale. 

Noh kaaluke on okei… Tegelt oleks selle aja peale juba 70 vms, aga hea küll. Hetkel 71,3 kg. Eks ta paar päeva võib tõusta veel, aga siis võiks juba langeda ühe suure portsuga vahelduseks. 

Laupäeval tuleb võibolla mõni kavaväline toit veel, aga võtan midagi normi, mis kavaga sobiks. Ning siis võiks end kokku võtta ja kuni neljapäevani norm olla. trenni teha ja hästi süüa. Neljapäeval reisile ja vaatab, mis saama hakkab 😀 

NII ET: dvidvi, võtan kokku end. Täna juba toit kaasas ja kavas ilusti. Teeme nii, et täna teen kas ühe kõnni või trenni kodus ka! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod