Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Kaalukõverake

Tegin oma toreda patuka ära. Sättisin selle ilusti vabale päevale, 20.august. Hommikul käisin trennis ja lõunal käisin rabas jalutamas. Kokku sai tol päeval üle 17000 sammu tehtud. Patukaks sõin Hesburegri einet, jäötisekokteili ja sõbranna tehtud šokolaadikooki pohladega, mis ise korjasime rabast. No ütleme nii, et pikk järjestikune patuvaba toitumine harjutab keha ära. Alguses kui hessi ära sõin, siis paha ei hakanud, kuid pea hakkas tuikama kuidagi. Õhtul sõin kooki ja no sellest läks küll süda natukene pahaks. Pole ime ka kui sisse läks plokk võid ja suur šokolaad pluss veel suhkrut. Suht jõhker põnts organismile. 

Kaal tõusis järgmine päev 100g ja ülejärgmisel päeval 400g. Ja nüüd täna FINALLLY langes taas. Viis päeva järjest on olnud kas seisak või tõus. Vaikselt hakkas motivatsiooni pihta. Tuletan endale pidevalt meelde, et ei! Kaal kõigubki! Kui mõni sõber räägiks mulle sama juttu, et kaal ei lange ja tõuseb jne, mu esimene nõuanne olekski, et oota. Jätka samamoodi nagu praegu, defitsiidis ja oota. 

Tihti kipume enda puhul mõtlema hoopis teistmoodi. Kohe materdama ennast, et asi ei toimi. Ning anname kiirelt alla. Ma üritasin endale kuidagi rohkem lahti seletada kaalu kõikumist, Googeldasin ja lugesin erinevaid artikleid ja leidsin ka hea video, kus tuuakse kõigepealt välja erinevad kaalu kõikumise põhjused. Ning näidatakse ka kolme levinumat kaalu kõikumise meetodi. Saad siis lihtsalt vaadata, milline sinu kaalu trend nö on ja maha rahuneda 😀 

Kellel huvi, siis soovitan soojalt 😀 -> https://www.youtube.com/watch?v=7EnY3Ya_soU

Täna mängisin siis veidi oma kaalu diagrammiga, et näha, milline minu kaalu kõikumine välja näeb. kahjuks suurt trendi veel ei näe, sest ajalist pole nii pikk periood olnud. Aga huvitav on siiski. Näitan teile ka:

No päris elus teine ju? Käib ilusti üles-alla. Igapäevane kaalumine mõjub ikka täitsa normaalselt. Jubedalt kartsin, et iga tõus lööb verest välja. EI löö, pigem tuletab meelde, et stay on track. Küll ta ka langeb. Jah võib tõusta vahetevahel ja passida ühe koha peal, aga kui ma kogu see aeg ikka defitsiidis olen, siis ei jää kaalul muud üle, kui langeda. 

Täitsa huvitav oleks näha, milline graafik näeb välja kuu ajaga, milline kahe kuuga jne. 

Kirjutan küll, et jube chill olen kõige selle suhtes, aga see on puhtalt oma mõtteviisiga töötamine. Pidev meeldetuletus, et ikka stay on track! 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod