Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Aasta möödas ehk mida ma nüüd teen?

Tere!

Homme saab minu aastane Fitlap'i tellimus läbi. Naljakas on lugeda minu esimest postitust – sihuke entukas 😀

Pean tõdema, et eesmärk kaalu langetada on luhtunud minu enda järjepidevuse puudumise tõttu. Vaatasin oma kaalu graafikut ning näha oli, et esimesed kaks nädalat olin väga aldis kõike kenasti kaasa tegema ja kaal langes 2 kilo. Aga sinna see jäigi…. Edaspidi on kaal ainult tõusnud.

Milles probleem?

Hommikusöögid, õhtu ja hilise õhtusöögi püüdsin tavaliselt ikka Fitlapi järgi, aga lõunasöögid sõin tööl (sööklas) – ja kõik oligi lappes. Püüdsin mõnel korral ka  lõunat kaasa valmistada (nt õun ja juust), aga see pole SOE TOIT. Mul on mingi loll kinnisidee lõunase sooja toiduga, mistõttu valik langes söökla toitude kasuks. Kuidas te, tööinimesed, teete lõunat kaasa? Kas valmistate igal õhtul valmis? Kuidas olla järjepidev? Kuidas mitte anda järgi kiusatusele minna välja sööma? Tellida toitu koju?

Väike vinguviiul, aga usun, et paljud on neid mõtteid mõelnud. Niisiis olengi hetkel dilemma ees, et kas tellida omale uuesti uus pakett või proovida üldse midagi muud… sest kui ma aasta aega ei suutnud end kätte võtta, siis kas uuesti tellimine on seda väärt või  lasen lihtsalt raha tuulde, nagu seda sel aastal tegin.

Võib-olla keegi suudab mind ümber veenda Fitlapi uuesti tellimisel 🙂 

Head

GretsKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse