136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Aasta möödas ehk mida ma nüüd teen?


Tere!

Homme saab minu aastane Fitlap'i tellimus läbi. Naljakas on lugeda minu esimest postitust – sihuke entukas 😀

Pean tõdema, et eesmärk kaalu langetada on luhtunud minu enda järjepidevuse puudumise tõttu. Vaatasin oma kaalu graafikut ning näha oli, et esimesed kaks nädalat olin väga aldis kõike kenasti kaasa tegema ja kaal langes 2 kilo. Aga sinna see jäigi…. Edaspidi on kaal ainult tõusnud.

Milles probleem?

Hommikusöögid, õhtu ja hilise õhtusöögi püüdsin tavaliselt ikka Fitlapi järgi, aga lõunasöögid sõin tööl (sööklas) – ja kõik oligi lappes. Püüdsin mõnel korral ka  lõunat kaasa valmistada (nt õun ja juust), aga see pole SOE TOIT. Mul on mingi loll kinnisidee lõunase sooja toiduga, mistõttu valik langes söökla toitude kasuks. Kuidas te, tööinimesed, teete lõunat kaasa? Kas valmistate igal õhtul valmis? Kuidas olla järjepidev? Kuidas mitte anda järgi kiusatusele minna välja sööma? Tellida toitu koju?

Väike vinguviiul, aga usun, et paljud on neid mõtteid mõelnud. Niisiis olengi hetkel dilemma ees, et kas tellida omale uuesti uus pakett või proovida üldse midagi muud… sest kui ma aasta aega ei suutnud end kätte võtta, siis kas uuesti tellimine on seda väärt või  lasen lihtsalt raha tuulde, nagu seda sel aastal tegin.

Võib-olla keegi suudab mind ümber veenda Fitlapi uuesti tellimisel 🙂 

Head

Grets

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Grets
856 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

1. Ei pea pead vaevama, mida söögiks valmistada2. Maitsvad ja lihtsasti valmivad toidud3. Ka pereliikmed saavad söönuks :)4. Kaal langeb :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva