Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuidas ennast motiveerida?

Hei-hei,

kindlasti on kõik Teist ühel hetkel tundnud, et nüüd on küll KÕIK, jaks sai otsa ja motivatsioon on null! Lihtsalt üks suur ümmargune null! Siis hakkavad lagedale ilmuma erinevad vabandused "Ilm on kole, vihma sajab, aega ei ole, väsinud olen, isu ei ole, tahtmist ei ole, ei jõua süüa teha, ei jõua trenni minna!" Ühesõnaga vabandused üksteise järel!

Aga kuidas ennast siis motiveerida?!

Nimelt käisin mai alguses ühel mõnusal minipuhkusel Itaalias. Reis oli ülisuper, ilmad olid ilusad, seltskond oli mõnus ja üldse oli kõik lihtsalt viimasepeal!

Viimasel hommikul käisime uudistamas Bergamo lennujaama kõrval olevas kaubanduskeskuses. Kindlasti on umbes pooled Teist, naistest, kuulnud kasvõi ühe kõrvaga Freddy WR.UP pükstest

                 

Minagi siiani vaadanud neid piltide pealt ja näinud vormis inimesi neid pükse kandma. Ja minu üllatuseks oli Freddy pood selles samas kaubanduskeskuses olemas. Ei ole võimalik!? Kas tõesti!? Ma peaaegu, et jooksin sinna! Sõbrannaga mõlemad olime nii õhinas, et saame lõpuks neid paljukiidetud pükse proovida. Püksid ise on väga mõnusast venivast ja ülipehmest materjalist, üleval ääres on silikoon, et need alla ei vajuks. Minu puhul ideaalne, kuna taguots kipub kükitades alati liiga palju näha olema! laugh

Sõbranna pani püksid jalga ja tuleb tõdeda, et ta ei olnudki nii vaimustuses.. Mina seevastu olin küll sillas! Ma pole vist ausalt mitte kunagi tundnud oma jalas midagi nii mugavat, see oli lihtsalt imeline tunne! Kuna ma ei ole selline pikakoivaline, nagu enamus mu sõbrannasi, siis minu pikkusele sobisid need ideaalselt. Minu taguots nägi enda arvates küll päris püss välja! cheeky Ei raatsinud neid jalast äragi võtta, aga nende pükste hind on ligikaudu 80€, siis ikka lõpuks olin sunnitud seda tegema. Jah, 80€ retuuside eest! Okei, 77.90€ kui täpne olla.. aga sellegipoolest päris krõbe hind.

Kuna olin reisi vältel juba üsna palju ostelnud, andsin endale lubaduse:

Kui kaalul on ees number 65, siis ostan need püksid endale! Mina PEAN need püksid saama ja see ongi minu kõige suurem motivaator!

Mõned inimesed motiveerivad ennast toiduga – terve nädala olen tubli ja 100% kavas, siis saan patutoidukorda nautida! Teiste jaoks on motivaatoriks juba see, et rannas bikiinides super välja näha. Kolmas motiveerib end hoopis millegi muuga, mina antud juhul mugava riideesemega.

Oeh, praegu tundub olevat küll korralik paigalseis, aga ükskord ma veel kannan neid pükse! This I promise!

Loodan, et teistel motivatsiooniga hetkel probleemi ei ole. Aga mis on see, mis Teid motiveerib? smiley

Palju päikest siia sombusesse ilma!

GreteKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse