Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Rummikoola, soolapähklid ja kaal muudkui langemas

Teekonnale vabariigi ühest otsast teise võtsin näljasele väikelapsele kaasa neli Moskva saiakest, endale aga tassi teed ja suure pudeli mullivett. Kolm tundi ja kakskümmend minutit hiljem olin ma nahka pannud kolm Moskva saiakest. Mullivee jõi ära see, kes pidi tegelikult saiakesi sööma. Ühe ta siiski näpsas ja veel üht-teist toidukotist lisaks. Hommikul ärkasin  jälejõleda magusapohmakaga.

Peresõber, kes lapse hommikul hoiule võttis, arvas, et tagasi jõuan ma kolmest või siis kui koosolekuks soetatud toidukraam läbi saab. Uueke nagu ma olen sõin hommikul korraliku portsu odrajahuputru, praadisin lisaks muna ja kinnitasin kodujuustu ja piraka kohviga. Tund hiljem vaatasin tõtt kolleegi poolt marineeritud kiluga leibade ja kitsejuustupirukaga. (üks ühte ja üks teist. Punkt) Ja kaks tundi hiljeem saabus potitäis hautatud veiseliha koos parimate köögiviljadega ja magustoiduks mustikakissell. Kahe tunni möödudes vaarusin ma iseennast kirudes uksest välja ja sõitsin paarkümmend kilomeetrit maakoju.

Kuus tundi hiljem olen ma jätkuvalt kurguni täis. Laps üritas sokutada poeskäigu raames soetatud üllatusmuna šokolaadiümbrist. Käisin Maksimarketis ja poetasin korvi Fitlapi jaoks valmistet tatraroa. Avasin karbi kaane ja midagi isuäratavat seal ei paistnud. Ma vannun, et süüdi ei ole minu pungil täis kõht. Lihtsalt tatar ühendatuna kana, herne ja maisiga on hale. Õnneks võtsin ka kaheliitrise zero coca, rummi on jagub meil kapis alati. Sidrun kuulub vabavarasse. Ja nii ma õhtut öösse saadangi. Närv suisa puhkab ühe lapse vanemana. Ja ausalt öeldes jälgin kella, et saaks ta voodisse sokutada. 

Kurdan, et mu menüü oligi juba üksluiseks muutumas – omlett singi ja juustuga vaheldumas odrajahupudruga hommikusöögiks, kana-kookosesupp ehk siis TomKha lõunaks ja kanakintsuliha kotletid kaerajahupaneeringus õhtuks. Vahelduseks kulub rumm, koola ja pähklid igati ära.

Ahjaa. Rõivapoes käisin ka. T-särgi ostsin, kindlalt L suuruses. Ja paar nädalat tagasi soetasin ühe oma lemmikdisaineri VeraWangi roosimustrilised teksad, suurus 12. Seega olen ma soolapählid ja rummi lahkesti ära teeninud.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse