91905 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Gerlin Erenvert on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Oeh
31.01.2017

30.01

Pole nyyd natuke aega kirjutanud siia .. Kiire olnud pojaga . kuid ega ma söömist unustand ple 😉

Probleem on tekkind , nimelt kaal hakkand tõusma ja kõht ei käi vahepeal vapsse üldse läbi . Tunnen et olen gaasi täis ja mega suur . 

Nädala ajaga kaalu tulnud +400 g . ehk 81.8 . vahepeal sain 80.8 peale ja j2rgmine päev jälle tõusnud . Kurjaks ajab kyll .. Ja ega mõõdud ka muutunud polnud , lootsin et miski natukenegi kahanenud . 

Kuid asi mida me selle kava aeg pole 1 asja jälgind vnoh täitnud , on vee joomine . ma ei tea miks kuid ma lihtsalt ei suutnud . Okei see 1.5 liitrit vabalt . kuid seel mida mu keha vajab pea 2.9 liitrit on mega . Kuid kuna mu kaal ei lange , ma hakkan end sundima jooma seda kõije . ( kohvi ei arvesta ) 

Lugesid ka need reeglid veel uuesti läbi ..

* 30-35 g vett × sinu kehakaal vajad sa päevas vett

* 2 korda nädalas punast kala

* korra päevas puuvilju/marju 

* Korra päevas täisvilja tooteid

* 400 g vaba vara päevas ( võid süüa 100 g kohta 20 kcal )..

 

Ohjah , ega ma seda 400g vaba vara ka teinud ei ole . sest mulle ei mahu seda niipalju . ( ehk 100-300 g aind söönud , vahest suurem salati isu ) . 

Kolmap alustan ka trenniga , alguses lihtsalt kodus . Märtsist lisan ka fitlapi kava ja näis kuna läheb soojemaks , saan poisiga hakata jalutamas käima rohkem . sest nädalas korra vähe , kuid eestis natukene teine ilm kui siin ja ma ausalt olen räige külmavares + põen et tuleb kõrvapõletik tagasi .. Ss läheksin ma kyll lolliks ära .. 

Kuid , ALLA MA EI ANNA ! Las mu keha harjub ja toriseb natuke ! Kui ma juba nii kaugele jõudnud , jõuan ma ka ilusti edasi 🙂 

Lisan siia ka pildid miuke olen pea 3 nädalat , AINULT TOITUMISEGA saavutanud ! 😉 

 

31.01 

Jälle +100 g , no ei saa aru mida ma valesti teen .. 🙁 motivatsioon hakkab kaduma , kuid ma ei anna alla ! Mitte jälle , ma saan hakkama , lihtsalt ei meeldi see et kaal tõuseb.. ! Tunnen ennast halvasti , kuna oleksin end naq alt vedanud & keha ! Kindlasti kui kõht toimiks olems ka natuke teie asi , kuna ma sõin üpris palju ka vabavarast ära ja see 2.7 liitrit vett jõin ka ära ( sidrunit panin vette )..

Oeh..

Gerlin Erenvert on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.